Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ved to ze vela prespi a marek sa jej chce venovat stale teraz povedal ze on sa chce onu starat teraz najviac lebo si vzal dovolenku kvoli tomu lebo vie ze v praci je dlho a neuzije si ju tak a uvidi je vacisnou ked bude spat.tak mu musim dopriat ked ju chce okupat tak kupe a kupeme spolu spolu sa to ucime a bavime sa natom.a ja vela fotim tak mam vela prace aj s fotkami.je to manzel zo zlata :)

lleilla

No ja to tu citam,aj ked nie od uplneho zaciatku tejto temy,ale posledne dva mesiace mam ako taky prehlad:).A zapajam sa k tuzbe po dietatku,ale musim si este pockat par rockov,tak sa tesim z vas,ako sa vam dari,a "hltam" vase starosti a radosti

lleilla

No ja to tu citam,aj ked nie od uplneho zaciatku tejto temy,ale posledne dva mesiace mam ako taky prehlad:).A zapajam sa k tuzbe po dietatku,ale musim si este pockat par rockov,tak sa tesim z vas,ako sa vam dari,a "hltam" vase starosti a radosti

for_4

ved jasne, nemozes pozerat cey den do stropu, ved by si sa zblaznila. Kym mala spi, co urcite robi vacsinu dna, mas cas na varenie a upratanie a ak by si aj bola unavena, mas perfektneho manzela,kt by ti pomohol:-) a nikoho nemusi zaujimat,ci mate plne hrnce alebo ci je v obyvacke prach:-)))

lenuliatko

ved uz som to stopla aspon pre seba teda.ale som rada ze sa tu najdu aj take baby ktorym nevadi ze som vydata a mam dieta.jedine co ma zaujima je naozaj alexandra a marek.ved som pozerala co tu pisal a milo ma prekvapil.ale uz som videla nanom ze je rozculeny.aj ja som uz bola.a dnes ho cakala dolezita porada dufam ze to do nervov nespackal.ale daujem za podporu.ved stale sedim pri malej ale nedkazem sa pozerat dos tropu ked spi tak idem na net ved tym nezanedbavam alex.ani nie je hladna ani nie je pokakana tak co riesia.