Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lleilla

Leni,nikto nie sme 100%-tni,ani ty,ani ja,nikto.Ale keby si aj bola,tak vzdy sa najdu ludia,co budu vycitat cokolvek.A podla mna,cim viac sa budes obhajovcat,tym viac sa ludia s radostou do teba pustia-urob si cajik,sadkaj si k postielke k malej,a kludne maj pred sebou notes a pokojne pis,hlavne relaxuj a oddychuj,ked budes ty pokojna a spokojna,bude aj malicka a nepochybujem,ze ked uvidi Marek svoje dve baby spokojne,tak bude spokojny aj on:)a to je dolezite.

lenuliatko

je to hrozne lebo ma nemaju preco takto osocovat.ved som nikoho nikdy neurazila na tomto fore a nikdy som nelozila za iekym a nepisala ze ty by si mala teraz varit a nie tu byt a nemala by si tu sediet ale upratovat.zavist je hnusna vec.

for_4

ja viem, ale niektori asi az teraz vysli z brlohov a este nezistili,v ktorom storoci zijeme a ze existuje nieco ako rovnopravnost medzi muzmi a zenami.-))

lenuliatko

no neviem ako by si sa ty citila ale ja nechapem co akoze zle robim.ved sa tu normalne bavim s babami ktore sa pozname uz skoro pol roka o kazdodennom zivote o sukromnom zivote a mna tu ide niekto za to sudit.nitko z tychto ludi nato nema pravo.vlastyn manzel ma nesudi nieto este nejaka sliepka co mi bude vypisovat ze ci som stihla navarit.to sme v ktorom storoci ze byt zenou znamena varit pratata rodit?

for_4

ja som to myslela v dobrom Lenka, ak si nahnevana, vytocena a rozrusena, citi to aj malinka a to nieje dobre. jednoducho si ich nevsimaj, zavist je hrozna vlastnost vacsiny slovakov, bohuzial.

lenuliatko

dd nemohli by sme si zase radsej tu pisat ?lebo vidis ako to tam je.je to hnusne :( co som k niekomu hnusna bola alebo co?

lenuliatko

dd a vsimla si si ze musiatko uz dlho nenapisala?urcite ani nevie ze uz mame alexandru pri sebe.skoda ze tu nie je.som zvedava aj ako sa ma