Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

Lenulienka

AHoj Leni, chcem sa ta spytat, ked si bola tehotna, a bolela ta hlavka, ake lieky si si dala? lebo mam strasnuu migrenu a neviem co si mozem dat. taky paralen plus neublizi ?? dakujem :)

lenuliatko

tamta tema bola vymzana lebo som oto andreja poziadala ludia si tam chodili vylievcat svoje zle pocity zomna a ja to nemam chut kazdy den citat.a nechcem tu uz ani prispievat.nema to vyznam stale sa nieco najde.

leerka

ahojte, prosim vas, co sa stalo s temou mame krasne dievcatko? doobeda som sem este pisala a pridem vecer a uz tu nie je.... a preco ju vymazali? no chapem, bolo tam toho popisaneho vela skaredeho, ale to je skoda, dufam, ze lenka sa nam este ozve a neskonci s nami kvoli neakym hlupakom....tak ak uniekto viete viac, ozvite sa mi sem, dakujem a ak to budes nahodou lenuliatko citat, tak budem rada, ak tu zostanes a budes pisat dalej, kasli na hlupych ludi, ved tych je vela a aj tak s nimi nic neurobime......tak sa ozvi

mrvulka

dokelu,pri čítaní druhej stranky témy máme krásne dievčatko ju vymazali.ale nič to,aspoň ma to nebude trápiť.Ahojte

lenuliatko

dd asi sa stebou lucim.asi som prislis citliva na tekto veci.vadi im vsetko este ze som aj meno svojho muza napisala.mrzi ma to lebo ma presla cela chut pista tu a bavit sa tu s niekym neda sa to len tak ignorovat ked na teba niekto stale utoci.tak sa majte baby zelam vela stasticka a zdravicka a hlavne malej betke.pa :(

lleilla

Nie nie,ja este studujem,takze pri skole si ja netrufnem,ale ocka svojich deti som si uz vybrala:),tak dufam,ze raz budeme aj my s radostou kocikovat.Dobru chut Alexandre:)papa