Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

uz je to dobre:)ja som pojedla vela hovadin mala som idvne chute musim si davat pozor.a z coho tak tvrdne brusko najcastejsie zeby som sa vyvarovala?

dd

Leni, ak si vies spomenut, co si jedla tak 2-3dni predtym, ako jej stvrdlo brusko, porozmyslaj, ci jej nieco nemohlo zle padnut..babatka mozu reagovat takto na to, co Ty papas, kedze jej to v podstate davas v mliecku..

lenuliatko

ahoj desmodka.uz je to lepsie.ale bolo to hrozne preplakala asi hodinu v kuse :(chudacik moj az bola cervena.nemohla som ju ani uspat :(normalne bolo do placu aj mne

lenuliatko

malej hrozne stvrdlo brusko dnes a velmi plakala.skusala som aj cvicit snou ale uvolnilo sa to len trosku.uz je pokojnejsia ale kolko si vyplakala och chudatko mojen :(

dd

super, ze aspon svokra mas normalneho..pozri, prepacit si myslim, ze este bude lahke..ale nezabudnes nikdy..ja si myslim, ze som mojej svokre uz odpustila tie sceny, co zvadzala..ale stale je to v mojej mysli, vymazala by to jedine kompletna strata pamati(nedaj Boze, aj ked na niektore veci by som z celeho srdca najradsej zabudla, ale pre to krasne to nechcem zazit..).
Betka sa ma celkom dobre..tusim sa akurat zobudila..poslednu dobu akosi menej spinka, neviem, mozno kvoli zubkom..tak uvidime, napapame sa a pojdeme von :).maj sa zatial krasne a Alexandra nech dobre spinka a papa!

lenuliatko

to mas este dobre dd knam prisla svokra dnes rano.
svokra robila velke prehladavanie.skumala vsetko ake veci ma mala oblecne aku izbu ma atd.stale si nieco mrmlala popod nos a nic sa jej nepacilo.malu si chcela vziat na ruky ale povedala som ze nie.nevzala si ju.potom co vystrajala pocas mojho tehotensva si myslim ze bude trvat kym jej to vobec prepacim.vacsinu casu sa jej venoval marek a ja som bola so svokrom a rozpravali sme sa a tak.pytal sa namna ze ako sa mam ako som to zvladla ci neboli komplikacie a tak.normalny clovek.
ako sa ma mala betka?

dd

Lenka, citam to tu az teraz a az teraz sa dozvedam vsetko...ved som sa cudovala, ze kde zmizla ta Vasa tema, lebo som ju mala v oblubenych a uz tam nebola...az tu som sa docitala, ze ju Andrej vymazal..fuh.ze ti ludia nemaju kuska hanby..myslim, ze nielen ja by som bola velmi rada, keby tu este pises...vsak pis do tejto temy, pamatas, bola preto uzamknuta, aby sem nechodili pisat nezaregistrovani urazky..ale ak uz nechces, beriem..verim, ze to vie poriadne znechutit, ked Ta niekto buzeruje a nema na to ani najmensie pravo..ked budes chciet, budem rada, keby sme ostali v kontakte, mail tu mam uvedeny, tak ked budes chciet, ozvi sa mi tam a potom Ti tam odtial napisem iny, ktory pouzivam najcastejsie.sem to pisat nebudem..vsak vies preco ;).majte sa aj Vy krasne s Alexandrou, nech je zdravucka a nech Ste vsetci stastni!
p.s.:chcela som sa prihlasit cez obed, ale od 10.do 15.mi tu oxidovala svokricka..robila velke poriadky, umyvala si na obyvacke okno, samozrejme ho musela rozcapit dokoran a ani dvere si za sebou na obyvacke nezatvorila..potom este ako zlaty kliniec dokoran otvorila balkon v kuchyni, bolo tu 19stupnov, tak som to zabalila a sla do izby.este aj Betku som musela krmit v izbe, lebo ked sa zobudila, bola troska spotena, rozohriata z postele, tak som si povedala, ze ju do kuchyne vliect nebudem do tej zimy..

lenuliatko

for_4:ja uz tu nemam taku chut pisat.je mi z toho fora akurat tak nanic.
ale snad sem tam napisem neviem.som sklamana z tychto ludi.

lenka mna az tak casto hlava nebolela a ak dala som si ibaldin alebo ten coxtrala ale to len zriedka.ved zavolaj svojej gynekologicke a aj setsricka ti bude vediet poradit ze co mozes brat.od toho tam su aby ti poradili.mna hlava nebolela ani velmi.mne bolo zle dost casto.

mrvulka

lenulienka,ja mávam tiež migrény,mala som každý týždeň počas tehotenstva.Užívala som normálne predpísaný Coxtral od neurologičky,ktorý mi ale predpísala pred tehotenstvom.Stále som poprosila Boha,aby to neublížilo dieťatku.ja som bez tabletky nemohla existovať.A bábo sa narodilo zdravučké-chválabohu.