Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

for_4

jaaj Lenka, ale to trvalo tomu Andrejovi:-)) Viem, ze radit ti, aby si si takych ludi nevsimala, je tazke, aj ja som mala chut parkrat tam napisat,ale vies, povedala som si ze je pod moju uroven bavit sa s niektorymi individuami a to si povedz aj ty. Ako sa ma Saska?? A ty? Ako sa citis?

lenuliatko

konecne vymazalai tu temu.mala som dost.a aj mam.je mi ztoho nanic.aj slzy mi vyskocili ked som to citala.phana ze to ze mam tolko casu na net je to preto lebo mam bohateho manzela.najprv som sa zasmiala a potom mi zle prislo z toho.

dd

ved jasne, ja to chapem..len asi niektore zeny zabudli..vies, ako sa to hovori..zabudol vol, ze telatom bol..aj ked je to tvrde..posli veru, kukam hadam kazdy den, ci sa mi v schranke cosi objavilo :) budem rada!papa

lenuliatko

ja som sa tu dostala teraz.a uz nebudem mat ani cas asi.teraz mala spinka doprala som nejake veci a marek navaril.takze mame chvilku pre seba snad a chvilku volna.stale upravujem fotky potom ti poslem nejake :)papa

dd

kasli na to a neber si to k srdcu...vies aka si a takisto ti, co Ta poznaju, vedia aka si..teraz mas este pomerne dost casu, lebo Saska je este malicka a nepohybuje sa tak..inak aj ja som viac vysedavala na nete, ked bola Betka mensia..a teraz vidis..niekedy sa sem dostanem viac, inokedy sa tu neukazem aj dva dni..alebo az takto v noci..

lenuliatko

dd ja tiez.nemala som cas tu pozerat mala je uz dost ziva a dnes som ju uspavala hrozne dlho nechcela spat a pozriem teraz a och.hrozne.to som az taka otravna ci co do kelu?ved aj ja mam problemy aj ja sa so svojim manzelom pohadam a nic nie je dokonale.snazia sa ma tu vykreslit ako nejaku namyslenu pipusku.

dd

akurat som si inak citala tu temu, co zalozila Luss..fuj..mala som v momente chut to zatvorit, este len som videla prvy prispevok..nakoniec som to precitala cele, ale bola by som radsej, keby na tu temu ani nekliknem..no otrasne..

dd

mnoo, moze to byt z citrusovych plodov, takisto ovocie co ma supku, moze sposobovat vetry..huby by si nemala papat..je toho viac, na co si treba dat pozor..daj si do googlu vyhladat strava dojciacej zeny a najde Ti to kopu odkazov, kde si mozes precitat co by si mala a nemala papat..ale treba hlavne sledovat, ked nieco spapas, take co obycajne nepapas, ake to bude mat odozvy na Alexandre..vzdy sa to prejavi tak 2-3dni potom..