Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

no, nakoniec sme tam ani neboli..kedze Betka v noci akosi vystrajala a od 5.rano do 7.nespala, tak to dospavala doobeda..zobudila sa okolo 11 a to by sme nestihali tam ist uz..ale sli sme k tym svokrovcom, manzel tam namontoval co chcel, dosli sme uz neviem kedy vecer..musim to vymysliet, kedy tam pojdeme..bo sak v piatok je mikulasa, chceme s nou ist na namestie na rozvietenie vianocneho stromceka, tak chcem, aby bola fit :).takze asi najskor buduci tyzden :).
majte sa krasne zatial, nech Alexandra poslucha :).pa

lenuliatko

no dve krasne babatka sme mali doma.obe boli potom vyspinkane do ruzova.uzasny pohlad. a vam ako dopadlo cokovanie?ako si sa snou dohodla?dufam ze to dopadlo dobre.

dd

jej, tak ste mali doma dve babatka :).aspon budu kamaratky :).mno, som sa sem dostala az teraz pred chvilou, ale zase asi valim...sprcha caka :) a hadam si pojdem lahnut..zajtra by sme mali ist k svokrovcom na chalupu, manzel tam chce cosi montovat..a ak sa tam dostaneme pred 12.tak by som zaskocila aj s Betkou k doktorovi..mala by ist na ockovanie, teraz do vianoc, ale troska sa toho bojim..vies, jak sa mi zacala pytat na nocnik, aby sa neprestala po tom ockovani..alebo co..musim sa s doktorom porozpravat, ci by sa to dalo posunut, aspon tak o 2mesiace..jaj..normalne mam z toho nervy..
no, tak aj ja Vam zelam krasny vecer, nech Saska dobre spinka v noci, aby ste si aj Vy oddychli.. :)papa

lenuliatko

brusko v poriadku :)vsteko je ok...len dnes ked sa zobudila bola taka hrozne spotena.prave som ju nakrmila.aj my mame navstevu prave prisla kamoska co maju malu viktorku.prave bavi alexandru a viktorku ulozili do alexandrinej postielky lebo im zaspala po ceste tu a nechceli ju budit lebo bola chora teraz a nespinkala vela.takze tak.som tu len na skok lebo chceli vidiet fotky domu :)takze padam.neskor sa ozvem ked tak.pekny vecer zelam vam :)

dd

no vidis, sak to je v pohode :).my sa mame celkom dobre, tiez si teraz manzela troska uzijeme hadam, teraz v dec.asi nebude robit no a tak do hodinky cakame navstevu, jeho birmovneho otca dceru,je tusim tak stara ako my, pred 2tyz.sa vydavala a cakaju babatko :).Betka spinka, ale asi ju idem tak nenapadne zobudit :D lebo uz spi dlho a zas vecer nebude chciet zaspat...takze tak..celkom sa da..Alexandra ako spinka?co brusko?

dd

:) z toho si ale ozaj tiez nic nerob..no jejda..tak si rozvarila cestoviny noo..aj ja som rozvarila..a nie jeden raz :).dcerka je prednejsia ako cestoviny, hlavne je, aby bola ona spokojna :) ked aj obed nevyjde, zas taka tragedia to nie je :).

lenuliatko

mam chvilku cas lebo ju prave uspava.fakt sa snazi chce si ju uzit kym ma dovolenku lebo sa boji ze uz si jut ak neuzije kym je malinka zacne chodit do prace teraz po dovolenke.a myslim ze ma pravdu zase bude chodit neskoro ked uz mala bude spinkat.tak sa teraz snazi ju uspat a uz dost dlho :D :)chudak .ale je nanich pekny pohlad no.dnes som pokaslala cely obed ked som varila cestoviny rozvarila som ich lebo mala zacala plakat.no to som dopadla .

dd

Leni, ja som sa sem dostala az teraz..este tam niekto zaparal?lebo ja som tam pisala dva prispevky..ale potom uz neviem, co sa tam dialo..je to nechutne..hlavne si z toho ozaj nic nerob, nepotrebujes stresy z takych ludi..je dobre, ze sa mas fajn a super, ze Ti Marek takto pomaha :).moj manzel kupal Betku len raz ked bola malicka, ale kupal ju aj tot nedavno..tusim 2krat uz :).majte sa krasne, nech ste zdravi a nech Vam Saska robi len radost!zatial papa

lenuliatko

ale ved ja tu uz ani tolko niesom to len ked mala zaspi idem kuknut rychlo ci mi neprisiel mail alebo ci mi niekto z vas nieco pekne nenapisal.no s malou je teraz marek snazi sa ju okupat len pocujem takze ze :oooch saska nekop a joj som morky...:D sa tu rehocem natom.aj som sa ho pytala ze ci nechce pomoct a on ze razne nie!lebo on si to chce pekne nacvicit a nie len mamicky vedia kupat svoje deti ale aj on ju vie pekne drzat :D no ale pocujem ze je to tam o drzku.ma sa celkom dobre len jej predvcerom stvrdlo hrozne brusko a museli sme pocvicit kusok tak plakala hrozne a ja snou :( joj.ja sa citim celkom dobre uz teraz teda.citim sa naozaj tak fajne:)ako mamicka :)dakujem za opytanie si mila.