Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

ardnas

Snažili sme sa 2 mesiace a nič...teraz sa už ani nezrobí do mňa a ešte je sklamaný, keď dostanem svoje dni.Ja vážne nemam poňatia čo ten chlap chce...zrejme to bábo chce len podľa nálady.

mrvulka

tak to jmusíte vy vedieť,čo chcete.To akože sa nechce spraviť do teba,lebo nechce bábo,alebo sa nedarí otehotnieť.Niekedy to nejde len tak ľahko.

ardnas

ahojte...ja strašne túžim po bábätku a dokonca sme sa s priateľom o tom zhovárali a nemal problém....páru krát sa do mňa aj ......, ale teraz poslednú dobu už nechce ani sex a keď ho už máme, tak nič....neviem si to vysvetliť, môže to byť tým, že sa zľakol?

mrvulka

leni,aj tu ti viem pomôcť.na našu malú zaberalo toto:hladkanie jemné po hlavičke od temienka až po konček nošteka.ke´d je unavená,mala by zaspať.zvykla si už na hojdanie.jednoznačne ju odnauč,lebo neskôr by ťa to mohlo obmedzovať.Ja viem,že ten pocit je krásny,ale aj tak to bude pekné,uvidíš.ja som tomu tiež nechcela veriť,ale fungovalo to.To som vyčítala ešte počas teho na internete.

lenuliatko

nie nedotklo s ama to.proste neviem este ako nato a preto soms ata spytala ze ci mi nevies poradit.tak ja ju skusim len tak uspavat ze si ju dam lahnut k sebe a pritulim si ju.nikeedy zaspi pri krmeni ale niekedy nie.ma tak vela energie.a niekedy ide spinkat aj ked nie je napapana lebo nie vzdy je hladna.vyskusam uvidim.

dd

prepac, ak to vyznelo, ako vycitka, alebo nejak sa Ta to dotklo..nemyslela som to zle, len proste ako taka mozno mala rada..ono sa to mozno nezda, ale aj take malinkate babatka maju rozumu dost ;).

dd

ako nerobis zle!to si nedovolim tvrdit..ked to tak citis, tak v tom pokracuj :)!mne Betka z 90%zaspava na prsniku pri krmeni...a ked nezaspi vecer pri prsniku, tak si k nej lahnem, pritulim si ju k sebe a tak spolu zaspavame.nekolisem ju, nenosim na rukach, ziadne specialne polohy..proste pritulena pri mne, max.ju hladkam po chrbatiku..ale aj to akoby ju niekedy "vyrusovalo" pri zaspavani..tak potom prestanem :).ukolisanim na rukach som ju uspavala mozno dokopy tak 3-4krat..a par krat maminka..ked som bola na skuske, alebo ked ju opatrovala, ze sme niekam potrebovali ist..

lenuliatko

tak mi porad nejaky sposb na uspatie?ona spinka v snami teraz v noci.ale ked poobede tak ju davam spinkat do kolisky ale tam tak rychlo nezaspi ked ju hojdam v koliske.ja neviem co uz mam robit.snazim s avselijakymi sposobmi.kamoska vravi ze ona ju uspava tiez na rukach alebo si kunej len lahne a pozera nanu a bavka sa jej s ruckami a ze tak zaspi.robim to zle alebo ako?
dufam ze ekd bude mala taka uz ako betka tak bude schopna zaspat aj bezomna.alebo ked ju bude babka alebo marek uspavat.a aj tak zeby sme prinej nemuseli sediet kym nezaspi.nerada by som ju rozmaznat no.

dd

Lenka, nechcem Ti nejako zasahovat do vychovy..ale vravi sa, ze dieta nie je hodno ani na krst niest na rukach, lebo ze ono si velmi dobre zapamata tie ruky, co ho na ten krst niesli..(to len na margo toho uspavania v hojdacom kresle..aby sa Ti to potom v buducnosti nevypomstilo..).ja nechcem byt nejaka krkavcia mat, voci Betke, ale uz aj tak ma stve, ze zaspava vylucne so mnou, aj ked ju nijako nehojdam..proste to dieta si na nieco navykne a zmenit to potom je velmi tazke..
inak ten prvy mesiac po porode bola aj Betka vselijaka..ono to dietatko si asi este zvyka na tento svet a zivot, tak mozno preto je taka..mne v tom case bola Betka aj kazdu pol hodinu hore v noci..castokrat som z toho bola velmi vystavena..inak prajem prijemny vecer, vsetkym trom :)!

lenuliatko

joj tak si ju aspon usetrila injekcie :) keby vedela co ju caka este by sa ti podakovala.no aj alexandra dnes vobec nie je dobra.stale sa len chmuri nechce zaspat ani papat nechcela potom plakala.neviem co snou.nevyzera ze by ju nieco bolelo mozno len ju nieco ropztyluje v izbe velmi.ja neviem.vacinou ju uspavam v kresle takom hojdacom a vzdy skoro zaspala ale dnes nijak raz.ani ked som s nou chodila po izbe ani v obyvacke aj zatoiahnute zaluzie boli aj marek ju nosil aj sa snou bavil.nic proste.nechapem.
uz s atesim ked aj nasa mala bude cupkat a pojdeme snou na rozsvietenie stromceka :)