Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

jajka001

lenuliatko, to ze je ti do revu a ani nevies z coho to je baby blue - poporodny smutok, hormonalne vykyvy, to prejde to nic. ja som sa pristihla parkrat ze placem a pritom som sa citila fajn :) len som bola taka rozcitlivela.

lenuliatko

ahoj dd chcela som len ze stala sa mi taka vec ze moj notebook asi skolaboal.pisem ti z marekovho.nemozem ho zapnut ani nic.urcite bol zavirovany.takze fotky ti poslem asi neskor.chcela som ti ich poslat este do vianoc ale musim pockat co bude s notebookom lebo vsetky fotky boli v mojom pc :( ked tak skusim z mobilu ti poslat nejake.pa

dd

Leni, moze byt, ze je to normalne..mne je poslednu dobu, co Betka strajkuje so spinkanim, tiez velakrat az do placu..ked nechce zaspinkat.hlavne sa snaz nestresovat, nenervovat..pokial neplace, tak je to este vcelku v pohode..snaz sa vo volnych chvilach vela relaxovat a spat, ked sa Ti da, aby si bola vyspata..moze byt, ze si vytvara nejaky ten system, denny rezim.

lenuliatko

dd ja neviem co mam robit.mala nechce vobec spat:(ja uz bysom si aj chcela lahnut a merak je uz v koncoch so silami prisiel neskoro mali poradu.je to normalne ked mi niekedy je az do revu?

lenuliatko

ved to je jasne ja ta chapem.ale nemas 16 rokov nemusis sa hanbit ze si si nedavala pozor babo bolo splodene z lasky :)a s laskou ho porodis,s laskou ho pohladkas,utisis a s laskou ho budes ucit vsetko to co ta naucili tvoji rodicia.tvoj byvaly priatel si vsetko uvedomi urcite.skor ci neskor.ked ta uvidis bruskom bude plakat aku cchybu urobil :)

potom sa ozvem lebo nas chrustik sa zobudza.a to je tiez dalsi dovod nato tesit sa na babo.taky spanok do ruzova uz nikdy neuvidis ako u svojho babatka :)

1zuzana2

lenuliatko
Slzy idu do oci, od vcera som potrebovala zensku radu, povedala som to len mojmu bratovi, pretoze je moja opora. Mam 22 rokov, pracujem , studujem, no zijem teraz s rodicmi, viem ze vnuca by prijali okamzite. Bolo by ich prve. No bojim sa aj reakcie okolie.. Slobodna mamicka.. Neviem ci nebudem v ich ociach ,,skazena,,. Tazko sa mi vnima ze som tehotna, kazdy mesiac som po tom tuzila.. No teraz ak clovek je v strese, prislo to.

lenuliatko

preco by si nevedela?zeny dokazu velke veci prave vtedy ked sa citia hrozne a je mi ublizene.prave teraz si myslim ze mas preco byt stastna.je to len jeho prva reakcia.neries to.uvidis ze vsetko mu dojde casom mozno uz o tyzden zavola a povie ze to bola chyba co ti povedal a bude stastni.ved ked ste potom tuzili obaja.
ale ja by som si babo nechala.teraz viem ze by bolo chyba pre hocico sa vzdat dietatka ktore budes moct vychovat ktore sa ti raz podakuje budes vidiet krociky.je to nadherny pohlad ked tvoje babatko spinka a ty sa mozem nan nerusene pozerat a skumat ho :)nepodliehaj ani smutku ani nicomu babo nemoze zato ze vam to nevyslo.ale urcite sa to vsteko este zmeni uvidis :)

1zuzana2

Ahojte. Kocky mam problem, prosim napiste mi svoj nazor nan. Zila som s priatelom v spolocnej domacnosti, boli tam nezhody s jeho matkou hoc s nami nezila. Planovali sme zalozenie spolocnej rodiny, no nevychadzalo to za rok a pol co sme spolu zili.Rozisli sme sa preto minuly tyzden. No ja som vcera zistila ze som ostala tehotna, krasna sprava keby ze zijem s nim. Oznamila som mu to hned vcera ako som sa to dozvedela, no on ze rozhodnutie je na mne, ale ze je to vcasne tak ze potrat. Nerozumiem ho, pretoze este dva tyzdne dozadu sme ,,pracovali,, na babatku.. a dnes uz ho nechce. Nechali by ste si to babo? Kocky je to uplne ine, ked nosite v brusku vase babatko:). Niesom za potraty, no neviem ci by som sa sama vedela postarat o svoje dieta. Prosim Vas nazor.