Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

ivanka_83

aj levandulu a harmabcek pridas do oliviveho eleja a mozes masirovat brusko.ono tie koliky su preto, lebo sa spatne detom travi a maju zastavene vetry.takze masirovat, masirovat.po 3 mesiacovh zivota by mali koliky skoncit

ivanka_83

zosen si aromakapky s rascou.ja davam do aromalampy levandulu na spanok, eukalyptus na nachladnutie a vyborne su kvapky na koliku davat do lampy.fakt super.ja som mala este z lkarne taky gel na brusku a to nam tiez krasne zabralo.a masirovat v smere hodinovych ruciciek, a kopkat nozickami-bicyklovat nimi...tiez sme mali koliky.hroza-ani sme nespali v noci.hrozne trapenie.ale urcite ti odporucam aromalampu.

lenuliatko

ale samozrejme gratulujem k zubkom :)to je super.my tiez prave relaxujeme.marek siel do firmy lebo ved eurooo.lezie mi to na nervy.ja lezim a citam na nete o tych kolikach a tak a uvazujem aj zeby som sla niekde do hor na vikend.marek by si zalyzoval a my by sme boli s malou na nejakej chate sli by sme sa prejst a bol by konecne nejaky pokoj.mozno na silvestra.sme partia aj ta kamoska s malou viktorkou by sla.marek s jej manzelom by lyzovali a my by sme pekne sedeli pri krbe a lakovali si nechty :D aka idylka :D

lenuliatko

alex ma koliku.teda uz to ustupuje.asi vies ze nie je jednoduche zistit presne preco to je.moze byt ze som urobila ja chybu ze som zjedla jedla ktore nemozem a neuvedomila som si to a sposobila som toto :( ale mam aj pocit ze ked malu kojim tak prilis hltavo taha.normalne ako keby som jej tri dni jest nedavala a protim jej davam jest pravidelne aby nestratila nejaky rezim lebo potom jej rozhadzana nechce spat a nam to tiez vsetko s marekom nabura ak potrebujeme nieco vybavit.no a kedze tak hltavo papa do criev sa jej dostava aj vzduch.a t tiez sposobuje koliku.aj z flasky mala par krat lebo som musela odsat mlieko ked som musela odbehnut do mesta a nakrmil ju marek.a tiez papala hltavo.ja neviem ako ju mam ustrazit aby netahala ako drak.robime masaze snazim sa ju dat do nejakej polohy na brusko aby jej bolo dobre.uz mi odporucili aj rektalnu trubicku ale neviem.potom je vraj dobry rascovy cajik a pocula som uz aj o rascovych cipkach teraz som citala na nete otom niekde.ale ze vraj sa to da zohnat v rakusku.ja uz neviem :(

dd

ahoj Lenka!
no, mame sa celkom fajn..da sa..Betka uz ma vonku vsetky 4ocne zuby, takze uz ich ma dokopy 16...a trocha relaxujeme po obede :).vcera poobede sme sa vratili z navstev..Vam sa ako dari?Alexandre uz je lepsie?

lenuliatko

snazim sa to nejako dat dokopy lebo tam boli fajne fotky:( och teraz nemam velmi cas malu fotit ani nechcem velmi lebo blesk na fotaku je silny a dost to oslepuje.ale poslem ti nejake neboj :)

dd

Lenka, to mi je luto s tym notebookom...co uz, tesila som sa na fotecky..nuz ale musim si pockat.. ale vsak ja si pockam :).nebola som tu par dni, stale cosi:hore-dole, vikend..tak idem akurat citat prispveky...:)

lenuliatko

jajka no take vykyvy mavam.ale to je proste zmena zivota vsetko sa nam obratilo v zivote inym smerom a kym sme si nato zvykli...