Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

Desmodka, daj mail a poslem Ti odkaz na stranku, kde mam Betkine fotky.. :)uz som to tu sice raz zverejnovala, v inej teme, ale radsej pre istotu takto :).

DESmodka

dd, mozes my aj ty poslat fotku betky :), nech mam predstavu o vasich sidlach :), ale iba ak chces mail mam nick a na centrum :)

lenuliatko

momentalne ani neviem kde co mam.uz mam pomaly problem aj vlastne dieta njast v tom nasom chaose.uz som bola taka nasrata minule ze som mu povedala ze je nenormalny.stahuje sa jedna radost len ayb nas v byte nezabudol

lenuliatko

dockas len taka je vec ze neine cas.marek v pocitaci malej fotky nema a moj je v haji.ale asi ju cvaknem len tak na rychlo a poslem aby bolo dobre :)

dd

ahojte kocky...Desmodka, dufam, ze Vam vsetko dobre dopadne a coskoro bude take male baby u Vas sa mrvit v postielke :).inak aj ja cakam na foto od Lenky :) len zakazdym, ked kuknem schranku, tak si poviem, ze asi sa jej este nepodarilo dat dokopy fotky..ale verim, ze sa dockam :).

lenuliatko

stale nemam pocitac v kope kde som mala fotky.velmi sme ju v poslednej dobe nefotili nie je cas lebo ako si si precitala asi marekovi preplo a stahuje nas do domu.a mam co robit no.ale poriesim a poslem nejako :)urcite :)
dufam ze fakt draheho tvojho netrafi

DESmodka

no vsetko to tu citam, takze vsetky infosky o vas sa mi dostavaju... lenka a neposles mi nejake foto alex???
dufam, ze drahy bude v poriadku, bo uz teraz ma stresy, ze co ak predsa nieco nebude v poriadku, vidim to na nom ze nad tym stale premysla...

lenuliatko

ahoj!no akurat dnes som na teba myslela ze kde sa flakas....nasa mala ma uz dva mesiace :D parada rastie velmi rychlo.
verim ze sa vam babo podari.ved ked si v poriadkua a ja partner bude tak to pojde uvidis :)
musiatko moze byt uz tak mozno 6-7 mesiaci.priblizne.neozvala sa uz hrozne dlho pol roka aspon..nevieme co je snou.

DESmodka

ahojte lenuliatko, musiatko, dd... po dlhej odmlke opat tu :)
co je s musiatkom??? sa tu dlho neozvala dufam ze sa ma dobre...
vsetko to tu citam, len neprispievam
u nas nic nove, stale sa babatko nepodarilo :(, bola som aj na prefuk (HSG) a vsetko dobre dopadlo oba vajcniky priechodne (ale ta bolest bola nenormalna), draheho som vyslala na spermiogram - ide v pondelok, takze uvidime

bublinka26

presne viem o čom píšeš ja som mala 19 ked som tak hrooozne tužla po miminku....po čase si myslím že ta túžba bola asi spôsobená a tým,že som už nechcela žiť doma s otrasne prísným otcom...celý rok som sedela doma..bez práce...priatelia boli zaneprádznený školou alebo prácou no ale predstav si ta tužba sa mi splnila 3 mesiace pred 20 narodeninami sa mi narodil syn....a o štyri rokov neskôr dcerka....