Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

preco s malinkym eee??? sak to moze byt chutne ho mat na svadobnych fotkach :)... aj zabavat sa da, uz som bola na takej svadbe... maly mal rok ked sa brali a bol taky mileny...

musiatko

uha desmodka...mozme zalozit vsetky tri nadaciu super chlapov.No a to snorchlovanie..tomu som podlahla aj ja ,ale potom som sa este dva dni normalne vlnila...za stolom v jedalni,v posteli..proste vsade:DDD

DESmodka

ja som bola s mojim drahym na prvej dovolenke v egypte a bolo perfektne az nato ze cely den bol strceny v mori a snorchoval, ale potom sa mi venoval :), no uz teraz basni o tom ze ked budem tehotna ako to bude... az mam z toho strach :), ze mi bude same zdrave veci vyvarat, starat sa o nas.. :)

musiatko

no jasne desmodka s takym malunkym svadbe to eeee....ja mam svadobne fotky v albume a vsetci hovoria..vy ste taki krasni...a ja na to:no vsak iba na tych fotkach:DDDD

musiatko

ja som bola s tym mojim na svadobnej ceste v Egypte,ale to vam poviem vtedy som nemusela byt ani tehotna a liezol mi na nervy...a neuhadnete cim.....futbalom!!.Ja ho moc nemusim,tak som isla proste von alebo na disco a on si sam sledoval:)))

DESmodka

musiatko no ja ak by som teraz otehotnela.. tak najblizsi rok svadbu urcite nechcem... potom s malinkym uz.. ale ked sa nepodari tak svadba bude :)

musiatko

no ved pisem....masirovat masirovat...a to je jedno co...nielen nohy:DDDDesmodka:jasne ze mozte mat babo aj bez svadby....vsio oukej:DDD

lenulik:)

hej hej tiez hovorim...a este ked otehotnies budes jedina na zemeguli az ti bude liezt na nervy..ja ho obcas musim vyhnat vonku na pivo zeby sa trosku odreagoval :)

musiatko

desmodka...my sa snazime rovnako ako vy...najprv som sa nechcela vydavat tehotna a potom mi to uz bolo jedno....:D