Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

dakujeme:)aj tebe dobru noc...asi si aj ja pojdem lahnut..tak mozno zajtra este pokecame...och vy do prace vsetky a ja doma :( asi presvedcim mojho na nejake nakupy :)

DESmodka

treba mrkvicku.. ta je zdrava... ale netreba to prehanat.... lenulik ja idem do postele, rano treba vstavat do prace, prajem tebe aj musiatku dobru noc a dik za pokec :)

lenulik:)

no ja ich to budem tiet ucit ale tak vies stat sa moze hocikedy hocico...aj keby im to budes stale dookola hovorit asi...neviem no..ja sa hlavne na to male tesim..no a zase mi tu manzel beha mrkvou asi mu ju otrepem o hlavu ..

DESmodka

lenulik, akoze nech sa na mna nikto nehneva ale to co sa uz tu deje to je nieco hrozne.. tisic krat to iste sa pytaju... ja si tu vyhladam a trapim sa nieco najst... ja ked nechcem by tehotna tak preto nieco robim a nie len sexujem... ja to nechapem... svoje deti uz od desiatich rokov budem ucit ako sa veci maju.. dufam ze to uz nebude neskoro.. :)

lenulik:)

tu otehotnies aj ztych reci co to poniektore brzdy vedu...niektore mlade holky su tu fakt vystrasene ze su tehotne ale nechcu byt a pride nejaka zakomplexovana furia ktora ich hned nejako pochova