Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

no ani my nesadzame na vitaminy, ale ked sa da tomu nejako dopomoct tak preco nie... z vitaminov by som asi neotehotnela... aj ked na tomto fore je vsetko mozne :D

lenulik:)

ja neviem ani preco nasi nemali druhe babo...vela deti aj odsudzuje takych jedinacikov myslia si ze su rozmaznany...svojim sposobom aj trosku ano ale lahsie sa postaraju samy o seba lebo su odkazany len na sameho seba...urcite nasa mala nebude jedinacik...dohodli sme sa na dvoch detoch po dlhoooooooom natahovani..manzel chcel tri..no ja neviem..

lenulik:)

nie nebrala som nic...a teraz som brala len taku kalicku bekomplex a este nejake ze mi vraj predpise a tak...ale len cisto prirodne zeby s amoje telo lahsie pripravovalo an vsetky zmeny ktore pridu...my sme nevsadzali na vytaminy len an polohy a na gymnastiku :D

DESmodka

no to ked som mala 18 tak som nasim navrhovala nech nieco zamiesaa, ale nechceli, ze si mam ja spravit.. ale to som este nechcela a asi by sa ani nepotesili.. ale teraz by uz aj brali.. a ja som vzdy tak chcela maleho braceka, ktoreho by som neskutocne rozmaznala :D

lenulik:)

ja som ich mala uz asi aj v 17...som jedinacika vzdy som tuzila po malickom a brala som to vazne...a vidis nakoniec sa podarilo...

DESmodka

lenulik v materstve podla mna nejde o vec.. ale o to ako si na to psychicky pripravena.. niektore 30 si netrufnu mat dieta a to by uz clovek povedal ze by mali byt pripravene.. kazda mame ine materiske pudy :)... ja som ich v 19 nemala ale teraz ich uz mam :)...

lenulik:)

musiatko pocuvaj a nam daj vediet ci ste to skusili na tej kuchynskej linke...ci to mate v celom dome ze len jednu a moze hickto hocikedy prist?alebo skuste sprchu alebo vanu :D

lenulik:)

tak aj neviem no tak mate viacej rokou ako ja a ste asi viac pripravene nato byt mamou ako mozno ja...sice teraz uz som rpecitala vsetko mozne ale tak aj tak som najmladsia z vas