Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

lenulik.. no mas to starostliveho muzika... boji sa o vas a tak to ma byt :).. ja som s tym mojim este neni zobrata, okolnosti nam to nedovoluje, ale tak na rok sa to uz snad podari... sak babatko mozeme mat aj tak... a ten kto nas chce sudit mi je hlboko ukradnuty... je to moj zivot

lenulik:)

musiatko:ja som borec ti hovorim...uz mam po nutele a uz nechcem nic sladke vidiet...a uz mi tu moj chlap beha s mrkvou popod nos asi ho ovraciam ak hend nezmizne :D to s masirovanim noch je velmi dobre mne ich masiroval od zaciatku tehotenstva a napuchli len trosku a cim dalej tym je to lepsie...a vykladam si ich nanho tak ci tak :D :D

musiatko

no lenulik my sme si dobre vybrali manzelov....mame ich takych pozornych...ja stale hovorim oplati sa pockat na toho praveho:D

DESmodka

musiatko s tymi nohami si to pekne vymyslela, s tym sa urcite pridam a este ho poprosim o obklady na krk a chrbat :D... a kolko sa vy snazite??

lenulik:)

no teraz s ato uz tak casto nevidi ze sa mladi tak skoror beru to skor este daaaaavno sa nase prababky take mlade vydavali...my sme chceli byt spolu a sme si povedali ze naco cakat po vysek ze to nic nezmeni...a teraz mame vsetko co potrebujeme...a robime vsetkoako predtym nejako velmi sme sa neobmedzili..no jedine co mam obmedzene je soferovanie uz jazdim konecne pokojnejsie...lebo doteraz som jazdila tak rychlo a teraz uz som pokojna...ale aj tak mi manzel kazdu chvilu vola ked vie ze idem sama autom ze ci uz som dosla a ze ci som isla pomaly..och ...

DESmodka

no alexandra je pekne.. v mojom okoli su tri male sasky :)... ja by som chcela ellu a jakubka :)... ale po jednom samozrejme nie hned naraz :)... este sa ti z toho nakoniec chlapec vykluje... :) inak budeme mat aj my babatko v rodine, tak aspon taka utecha

musiatko

ja budem mat v decembri 25...no myslim tak akurat na babo a na rodinku:D..
no predstava opuchnutych noh ma nalaka,ale vylozim nozky na muza a on mi ich bude masirovat:DD
Uz si spapkala nutelu..no sikulka:D

DESmodka

klobuk dole aj pred tvojim manzelom.. taky mlady a do dietatka sa hrne.. to sa len tak nevidi... ale ked mate vsetko a hlavne sa lubite, tak ja v tom problem nevidim...

lenulik:)

no to este netusim...mne sa paci alexandra velmi...este si len vyberame...momentalne sa vola drobcek aleb nasa mala princezna :)a malo by to byt dievcatko zatail na ultrazvuku to vyzeralo na dievcatko:)teda ako sa tak nato pozeram je to dievcatko:)

lenulik:)

no 19 mam:)ja viem ze je to odvazne...ale s my sme sa chceli vzdy vziat a proste sme to urobili a je nam uzasne nestazujem sa na nic..a s babom sme mysleli ze pockame ale nedalo sa :D no proste nedalo nieco nam stale chybalo...ale otehotnela som az po 5 mesiacoch priblizne odkedy sme sa pokusali...taka mlada rodinka budeme..zatial mame vsetko co potrebujeme..mame byt kazdy ma svoje auto a zatial aj s peniazmi nam to vychadza aj ked sme este mladucky