Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

no ja mam aj strach ze jak budem po porode vyzerat ...phanecku..vies nerada by som v 19 vyzerala ako 40 rocna...tah s abudem musiet dta dokopy dajako ...ale teraz jem kolko to da :D ale hovorim z tych salatikov co mi tu manzel robi priberam len dzravo co aj drobcovi prospieva si myslim...ale taka nutella hovorim ze ja si asi pojdem kupit cele to velek sklicko lebo mam fakt chute :D sa neviem ovladat niekedy...:Da ako si schudla tych 12 kil?v pohode to slo?

musiatko

lenulik:jeeeejo ako zlato,ze tretia laska:)))ja som kedysi pribrala za 2mesiace 14kil ale to som brala norethysteron ci ako.No vyzerala som neuveritelne hrozne...ale teraz ok:)
Juj ja tak rada pocuvam ludi,ktori su optimisticky,a ako cakaju babo a vseliake srandy.Mne hovoria,ze keby som nemala usi tak sa smejem dookola:DDD

lenulik:)

ale jasne ze si dam to je jednoznacne...ja pucim co len pride pod ruku ale tak nie vo velkom mnozstve lebo to nemozem ublizilo by mi to...a ani nechcem pribrat 100 kil lebo potom budem po porode gula...predtym ako som otehotnela som vazila 57 kil...ale sladke zboznujem to ej moja tretia laska :)po babatku a manzelovi

musiatko

lenulik:nooo to verim,ja mam tiez takeho velikana doma,ale aj ja som dost vysoka 177centakov:)
Veru veru zeleninka je zdrava ale ja si dam radsej nejaku dobosku...ako mi aj mamina casto vycita..normalne sa nenajem ale sladke to viem do seba tlacit:DDNo mam iba 59kil,nejak si to strazim,ale ako pisem na sladke nedam dopustit.Ale hadam si dovolis nejaky ten maly prehriesok ci???:D

lenulik:)

och salat...tak tie si robim casto lebo ze zelenina je zdravaaaaaaa manzel domna pcha len zzdrave veci a ja mam taku chud na chlieba poriadnu vrstvu nutelly...mnaaam :D alebo na nejaky velinkansky kolac s ovocim....ale bola by som ako tucniak maly...aj tak trosku vyzeram pri manzelovi on ma skoro 2 metre chapes..pecka...

musiatko

lenulik:juuuj mi nieco hovor...zavaranie.To nemusim ani ja a manzel mi vcera hovori:no to sa musis naucit,lebo tvoj milovany muzicek velmo mocno lubi kysle uhorky:D A ja na to:do obchodu si chod kupit:D Tak sme sa na tom smiali,pokial sme nadavali nad tolkymi uhorkami:DDD
Zozeniem ale musim si napisat takde,bo ja som taky maly sklerotik:)Akurat som aj tete opisovala recept na super salat:)

lenulik:)

ak mozes spytaj sa prosim lebo zbieram nejake recepty nato aby som vedela ktora je najlepsia...aj teraz by som ju jedla :D ja nemusim velmi zavaranie..nebavi ma to..moja svokra mi stale nieco posle lebo pocita stym ze nerada zavaram...este som mlada asi nato..nemam nato nervy :D

musiatko

lenulik:no teraz si musite davkaj velky pozor aby bolo babo zdravulinke:)Joj a ked mi manzel povedal ze sa budu uhorky zavarat este tak 3x tak ma skoro porazilo,lebo im nebolo konca kraja uz teraz:DD
Detska vyziva...spytam sa aj svokry,ona robi taku fajnovu vanilkovu:D mnaaaam

lenulik:)

och uhorky...vidis...idem si dat paru :Dalebo nie radsej..boze..aaaaaaa....

uz y som chcela aby sme mohli vytsrajat...tak po tom vsetkom ako sme s apokusali o babo je toto o dost pokojne milovanie:( ale pre babo vsetko...
takze si zavarala uhorky hej?ja teraz hladam recept na detsku vyzivu...musim sa ju naucit robit...a aj mam nanu chut..teda ja mam na vsetko chut ale keby som to zjedla asi prasknem...:D

musiatko

lenulik:no ale aj take varenie je fajn,ale neboj este si jej uzijes,myslim potom ked uz budes mat babo a budete s manzelom vystrajat:DDD
Veru nebola som tu dllho(teda aspon pre mna dlhy cas:))vcera sme zavarali uhorciska tak nebolo kedy:D