Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

my sme boli v turecku a neskor na krete...bolo to super..boli sme sa normalne potapat aj s kyslikmovymi bombami bol to adrenalin...potom ma moj manzel prehovoril na bungee jupming...on si uz leto bez toho ani nevie predstavit...my sme taky nejaky adrenalinovy...ja jazdim teda jazdila som ykm som neotehotnela na snowboarde aj po sutaziach som chodila no a on je zasa vynikajuci lyziar a zboznuje svoje auto...to vzdy hovori zboznujem malicke teba a svoje auticko :D

DESmodka

lenulik ako keby som pocula toho mojho... presne taketo veci mi rozprava a to este nikde nic... musim si ho postupne pripravovat od teraz ako sa ma spravat potom :)...

lenulik:)

obidve mi verte ze svojho teraz milovaneho milacika potom znenavidite :D a to neprehanam...to vam poviem co moj orbil zo zaciatku kym som mu to nezarazila:vies mojko nemala by si toto jest je to hnusne a myslis ze amlej to chuti toto tu co jes?a pocuvaj nemozes ist pomalsie?(a to som sal 60km za hod)moja spravik ti dnes zeleninu a na taky a taky sposob a nechcela by si dneska ostat doma lezat?a pocuvaj nemala by si nosit take tazke tazky (v taske bol jeden dzus a pomaranc)pocuvaj ja pojdem stebou do sprchy lebo sa este smiknes alebo co a bude zle a nechces restat uz soferovat??

aaaaaa myslela som ze ho zabijem prestal stym ked som ho raz skoro vykopla z auta:D zo zaciatku soms a tesila ako sa stara allebo potom uz bol neznesitelny..teraz uz je v pohode...on hrozne rad vari a zboznuje futbal tiez...ked sme boli na dovolenke tiez bol len zaryti dobre ze nie v piesku an dne mora....a musal sem a musla tam a nakoniec ich vsetky zabudol v apartmane :D ale je fakt podareny...ineho muzicka by som nechcela...

jeho babka nam na svadobne fotky povedala toto:moja pekna ved ty si taka mladucka si chcete zivot pokazit?:D myslela som ze ma trafi...ale tiez vravia aky sme zlati ale to ho nikto nema doma :D

DESmodka

s takym prtatym to urcite nie... to by sa asi nevolala svadba :)... lenulik kde ste boli by na svadobnej ceste??

DESmodka

no mozeme my zato ze sme si nasli takych perfektnych :).. mc vysnenych :) (to bolo v seriali chirurgovia)...nie darmo sa hovori ze dokonali chlapi su uz zadani (no asi som to domotala, ale chapete ma:)) boli ste aj na motorkach??