Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

lenulik, takze to bude dievcatko?? moj drahy by chcel chlapca, aby mal s kym futbal hravat :).. typicky chlap... takze 4 mesiac... este mas toho dost pred sebou, ale to prejde rychlo... a ako by sa malinke malo volat??

lenulik:)

no zeby si neskonila jak ja ked mi moj milovany povedal:ty si ako maly srotovnik..tu nutelu si uz spraskala?ani si mi nic nenechala!:D
tak ked nechcel nech si papa zeleninku :D tak mu treba..my sme s nasou malou proste na sladke....aspon raz zacas musime :D :D
a co mi chcete moje pekne zavidiet?opuchnute nohy a bolesti v krizoch ?:D ale ja viem ze aj to by vas tesilo :)ja to prenesiem nejako na vas alebo co...a to este niesom ani v 7 .mesiaci ale len v stvrtom..

DESmodka

lenulik.. neboj sa tych kil.. dnesna mladez je ina ako nase maminy :).. urcite pojde dole... ved zevraj pravidelny sex treba :)... za vsetkym hladaj sex :)...inak ta obdivujem ze v 19 si sa nato dala... ja by som to neriskla :).. teraz ked uz mam aj po vyske tak hej...
musiatko ty mas kolko rokov? neviem ci si to pisala, ale nejako si to nepamatam :)

musiatko

veru veru....mi ti lenulik budeme tak tlosisilililinku potichunky zavidiet to tvoje babätko.ale budeme dufat ze tu coskoro napiseme spravicku ze:Uz sme na tom rovnakoooo:DDDDD A budeme muzov ukecavat na nutelu:)))

lenulik:)

ver mi ze aj ja sa bojim ako dopadnem po porode ze zhodim nieco alebo co...lebo mam len 19 a chcela by som vyzerat ako pred tehotenstvom..moja mamina pked ma mala tazko zhadzovala...ale zabudam nato hned ked sa pozriem na svoje brusko...to su len take stavy vies:)ale dufam ze sa mi podari zhodit aby som siaj plavky mohla obliect :D ale nikdy by som sa neriadila tym ze radsej peknu postavu ako babo..nikdy neolutujem ze som otehotnela...aj ked sme s manzelom mladi:)

DESmodka

musiatko no ja lenulinke zavidim to babatko, tak ona nech mi zavidi ten stol :D, ale nie... ja som si dnes dala strasne ladovo vychladeny melon, kedze nutellu nemusim :)... inak ako ste tu spominalu tu vahu... tak ja mam jednu kamaratku, ktora odmieta mat babatko kvoli tomu, ze jej pokazi postavu... no hrozne nieco.. co by som ja dala za babatko...

lenulik:)

no ved toto toto ...nespominajte ziadne take miesta....skuste napisat ooooch ta vecna nostalgia v posteli ale na inom mieste sa to fakt neda...maximalne ine miesto ako postel si mozem uzit sprchu...ale tak si am predstavte s takym bruskom no akoze je to sranda...ale ved sme za srandu....musiatko ja som si tu nutellu kupila :D:D:D:D:D:D prinutila som manzela ze dnes ziadna zeleninka ale dame si fajnu nutellu :Dhehehe...nutelovy vecer

musiatko

Babule no vy ste teda klasa....desmodka ale nemozme tu moc rozoberat stol a podobne veci,lebo zbytocne robime lenulikovi chute:DD
No asi sa idem napapat,bo ked si spomeniem na tu nutelu tak mi slinky tecu vodopadom:DDDD

lenulik:)

sorac ze az teraz ale bola som po manzela v praci.jeho auto sa mu pokazila tak prehnal mna...aspon som prehnala ja to svoje auticko :D sa smial zomna ze tehotna ho este neviezla...no vidis sme sa s musiatkom skamaratili nejako:)so si ju oblubila...ani stol nie je zly napad to je fakt...len si to pekne uzivajte zamna..:)

DESmodka

no dievcata pekne ste sa tu rozpisali :)... no s tou kuchynskou linkou.. my si ju moc teda neuzijeme, my sme neni moc vysoky mame iba 170 a linka je vyssie a zase riskovat nejaky samlik to radsej nie.. my radsej stol :)...