Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

jasminelka

lenulik, ja som sa vydavala po VS, nerobim veci naopak. Faldy nemam, mam stale rovnaku postavu a vrasky tiez nie, kupujem si kremy za tolko, co tvoj manzel zarobi za tri mesiace:) najprv sa nauc slovensku gramatiku, az potom nieco pis. Ved ta ten tvoj zasrancek maly oserie, o 10 rokov mu uz stacit nebudes, po decku nebudes chciet trtkat a on bude pchat svojho holubka do inej 19tky. To tvoje dietatko momentalne vyzera jak potvora, nie je to este ani clovek, aspon do osmeho mesiaca a potraca sa kludne aj v siestom, tak davaj bacha, aby ti to pri curani nezamavalo rucickou, ako bude z teba odchadzat.

lenulik:)

musiatko dakujem ze si ju tak odpinkala...ja nato nemam moentalne zaludok...prislo mi znej zle a je mi do palcu co tu pise o mojom dietati..jej niekto zelal aby jej dieta zomrelo?:(och..moja mama ma len o 4 roky viac ako ona a nesprava sa takto...

musiatko

desmodka,lenulik:vidim ze nejaka stara 40cka nam zavidi nasu mladost...vies co jasmila sprosta zjasmilena..nijak sme sa ti neprosili aby si tu nieco pisala a nie sme zvedave na tvoje zjasmilene starecke nazory.Takze mozes svoje prispevky pisat pod nazvom.....nie tuzba po babätku ale pomoooc vrasky co s nimi:DDDDDDDDtakze mozes odpalit vies kam!!!

lenulik:)

a ty si co utieras hubu o moje dieta?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja si otieram o toje?!!!!!!!nie neotieram tak moje dieta nechaj na pokoji!!!!!!!!!!!!!!!!

a co sa tyka skoly ja pekne studujem na vysokej a moj manzel tak isto a ma vlastnu firmu mame velky byt 2 auta a ziadne feldy asi ako vy...zaraba dost penazi nato aby sme si mohli odovolit mat dieta a staviat dom ty krava..mas komplex nejaky???omna si hubu otriet mozes ale moje dietatko toho usetri!!!!!nemozem zato ze ty si musela cakat sto rokou kym si ta nejaky chlap vobec vzala urobil ti dieta.

ffffffffff

Cafteeee. Okolnosti ti desmodka nedovolnuju sa zobrat, ale na bastarda su tie okolnosti dobre???? dalsi nemanzelsky pankchart...Ty chudina jedna, ty mas ale zivot...

jasminelka

DESmodka: neni moc...To je co za slovencinu? bycikel? Ty namiesto jebacky na kuchynskej linke studuj slovensku gramatiku, bodaj si bola neplodna, lebo z teba taky dement sprosty vylezie, ze sa bude postievat do dvadsiatky.

jasminelka

lenulik Ciganka Ciganska si ty, 19 rocna nabuchana...Skoly mas ake? Skoly jebania? Z celeho srdca ti zelam, aby tvoje decko malo taky razstep pery, ze bude vyzerat ako maly cernoch. Alebo dufam, ze ti pri porode umrie. hadam sa vojdes do statistiky:))))))))

jasminelka

lenulik, chuderka si ty. Vyjadrila si sa, ze len preto, ze som musiatku napisala, nech si najprv zabezpeci vlastne byvanie, az potom deti, ze mna muz vydrziava. Moja, ja zarabam velmi slusne, kludne by sme vyzili len z mojho platu a este by sme aj vela usetrili, ale to ty so zakladnym vzdelanim nepochopis, co to je, ked zena zaraba velke prachy. a pre dieta sme sa rozhodli, az ked sme mali splateny dom, neviseli sme nikdy na krku rodicom. preto, ze ty si si nenasla chlapa, ktory by ta vydrziaval, mas pojebaneho robosa, utocis na ine? este si aj neplodna, pizda.

DESmodka

ahoj lenulik,ja som dnes zadelila 20 km na bycikli, tak som spokojna ani som neni moc unavena... no my uz aj mame plan na zajtra - ideme sa kupat, tak sa aj tesim :)..