Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

fili

jasminelka,moja sestra mala bábo v 18rokoch a nebola štetka,proste chcela mať odrodené ,aby sa potom až do smrti mohla venovať kariére

jasminelka

lenulik a tvoj otec je majitelom fora, ci len alkoholicky kus kokota, zeby som tu pisat nemohla? mlada si ale sprosta jak kravska cecka, potrat, ty pizdo.

lenulik:)

fili: a naco ti to je?aj ty nas chces zjebat?ak ano nemusis to sem pisat lebo ja uz fakt si nemam chut nieco take hnusne pisat ked som nikomu nic neurobila

jasminelka

lenulik, vo stvrtom mesiaci do Egypta? Do tej hygieny? pre tehotne je to najhorsia destinacia, mnohe tam potratili, poznam ich. ked mas vymodlene decko, sed na zadku a tes sa, preboha.

jasminelka

fili, maju 19 a 24. male standy, ale decko chcu, akoby mali aspon 30. neskusene, len by rady poberali matersku a sedeli doma a utierali detom zadky. To je kariera. A dospele zeny, co nieco skusili a zarobili volaju stetkami...

lenulik:)

desmodka:ale fakt dobry napad ist sa niekam okupat..trosku si mi zlepsila naladu po tomto tu:)o 2 tyzdne mame ist do egypta musim sa trosku pripravit na slniecko...uz tam chcem byt

jasminelka

musiatko a ty si daj niekde odkaz priste ma pojebat, lebo moj milenec mi nie je schopny urobit decko s tym malym vtakom a zlymi spermiami.