Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

ked tak uvazujem ale mas nadvahu a vrasok dost vela....vies no my si uzivame peknu plet aj bez tych tvojich drahych kremov..my to nepotrebujeme...teba asi chlap miluje len preto ze ich pouzivas lebo keby ne tak asi vyzeras jak mumia :D :D my si mozme dovolit aj kratke sukne a prsia nam zataial nevysia az pokolena....a na sto percent si ta najhorsia matka na svete...

lenulik:)

musiatko:daj daco veeelmi pozitivne nech mi nieje do placu tu ...este som nikdy nepocula tak nenavistne hvoorit o dietati o ktorom nic ani nevie...ja zasnem normalne

lenulik:)

fii:diky za obranu...akoze ja nechapem co jej vadi ved jej nebeham s bruchom pred ocami...ja som hrda nato ze som s anajprv vydala a potom otehotnela aj ked v 19.

musiatko

asi sa musi chlapom prosit aby si do nej pichli...normalne na smiech tato stara truuuuuuba:DDDDDDja mat taku mat ,tak idem od nej asi na koniec sveta..normalna hamba!!!!

lenulik:)

a co ta sere ze tam idem?daj uz pokoj sa staraj o seba boze...ty chodis na dovolenky do capmu ci co??hej?si nevidela nikdy niekolkohviezdickovy hotel ci co?phana je mi smiesno ked viem ze ja si mozem uzv 19 dovolit cco ty ako 40 rocna a to nemusim ani driet:D :D :D :D