Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

jasmilenka

A na potrat sa priprav, pises, ze nie si slaba povaha, ale potrat by si neprezila. Co sa potom obesis? Zavolas mladeho, natankuje ta, urobis sviecku a budes tehotna znovu.

musiatko

lenulik:No jasa uz ziadne odpisovacky:DDJa sa mam fajn,zajtra mame u nas slavnosti a potom rodicia oslavuju narodky tak rozmyslam co by im urobilo radost:D

jasmilenka

lenulik, na dovolenku chodime na Sandals a Bahamy, do Egypta a medzi ostatnych Ciganov nemusime. Pocula som, ze ked sa clovek vyserie, ani toaletak nemoze splachnut, aby sa im kanalizacia v tom ciganskom egypte neupchala. Si len vo 4.mesiaci a pises, ze si tucna, po porode budes mat krasne strie a cicky ponatahovane. V 19tich som mala ine ciele ako kokotov do seba pchat a toboz sa nenechat nabuchat, o buducnost mas postarane, dufam, ze vies,ze decko budes mat na krku az do smrti. Nielen pokym bude mat 15. Mne boh nedozicil decko, ale mi ho dozicil manzel. teba pojebal boh? Tvoja mater ma cicky na kolenach? Mozno sa uz pomocuje, preto tak pises. Ja na Slovensku nezijem, tak neviem, ako tam cloveka zosiju po porode.

lenulik:)

ved sa snazim musiatko...:(ale tak kurnik chapes ona mi tu praje take hnusne veci?boha ved keby som potratila asi to neprezijem...ale ja niesom taka slaba povaha ako ona...ja som si to babo nevymodlila ale vymilovala :) serem annu..uz neodpisem na jej hovadiny...a ty co mas nove musiatko?

musiatko

lenulik nevsimaj si ju....ona asi patri podla mna na psychiatriu a pochybujem ze ak sa takto sprava,ci ma ozajstnych priatelov alebo si ich kupuje za tie svoje ospevovane tisicky....

musiatko

jasmila:tuzba po dietatku je tak nadherna tema sama o sebe tak naozaj netusim preco ju kazis...mas povest kazitelky?Teraz nic v zlom ale nejak sa mi tvoje spravanie nezda!!!!!

lenulik:)

diky fili:tehotna som len ja ale aj musiatko je uz na dobrej ceste :)som v 4 mesiaci a zatial sme zdrave takze pohoda..

lenulik:)

chapes musiatko?ja ze pridem pokecame vam porozpravam co vsetko sa mi dneska stalo a pride tu dajaka babicka ktora ma komplexy lebo jej visia kozy a stehna a sa tu pusta do mojho tehotenstva....a tebe boh dozicil decko???a co mu jeblo v hlave???jeho velky omyl