Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

mustiatko..mna oco puci stale...vkuse ma len stiska...jedina dcera a je rad ked ma vidi raz za cas pracuje vo svajvćiarsku...mame tam taku rodinnu firmu...je tam casto

lenulik:)

ja milujem vieden je tam hrozne pekne...my sme jednu dobu chceli odist byvat tam...ale rozmysleli sme si to kvoli manezlovej praci a skole..nejake vecicky sme uz kupili...a nadherne sandaliky take malunke zlte...:D

musiatko

lenulik:moja mamina byva blizunko,ale ja sa chcem odstahovat dalej...ale budeme sa casto navstevovat.Co maju radi?No toho je vela,ale mamina chcela jednoznacne kyticu z lucnych kvietockov.takze ak nebude prsat hor sa na luku:DDDD

lenulik:)

no ja viem cim to bude...taka jedna otravna krava visi zbytocne na drate a preto ti to tak nejde...upchava nam siet :D dneska som kupila asi tie najkrajsie dupacky na svete :D ..pocuvaj a tebe nevadi ked ti tu pisem tolko o malej?ked ty zatial nemas...nerada by som zeby si bola smutna alebo nieco...nemusim ti o malej pisat ak nechces :)

musiatko

lenulik:no mna snad z tohoto tu porazi:DDD Normalne mi to fachci len nachvilu a potom zas nic.Zatni mocno palceky nech to ideeee.DDDD

lenulik:)

ejha...narodky?a co maju radi tvoji rodicia??ja by som bola rada keby moja mama bola blizko mna ale je daleko skoda..nevadi...ja som dneska bola s manzelom vo viedni..chceli sme sa ist pozriet na nejake veci pre malu a konecne si oddychnut trosku od toho vsetkeho...