Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

no hej ked bude jest manzelove salatiky asi nebude silne velmi :D ak bude pomne bude jedak maly...ja sa vo vykladoch tiez zastavujem...ale skor sama lebo manzel je casto vo firme...niekedy by som mu to najradsej zrusila ale mna mama nevydrziava ako si niekto mysli ale zarabame spolu v jednej firme ktora je len nasa...no ale co uz ked niektorym ludom prejebava a zavidia :D :D

musiatko

vtedy mi tie eura robili fakt problem,ale potom som bola v Taliansku a tam som sa to poriadne naucila....no ved my sme baby skusene,tak sa rychlo naucime:)))

musiatko

no bude musiet trenovat poriadne a cvicit a papkat a neboj udvihne aj ich...juuuj ani nehovor o dupajdach..my sa s manzelom tiez semtam zastavime pred vykladmi a obkukavame:)))

lenulik:)

aj aj som bola prvykrat s kamoskami ked som mala 17 na vylete...sme sa vzali a urobili sme si taky vyletik...bolo tam super...:)a tiez soms a rvykrat tam stretla s eurami...som prepocitavala vsetko :D

lenulik:)

vzdy ma rozmaznavala a nikdy mi nic nezakazal.proste spravny tato...to aj unas teraz tak vyzera ze to aj len budem taka prisnejsia a manzel bude ze taky tutuli mutuli...:D och..

musiatko

lenulik:ja som bola vo viedni s babami iba na taky maly vyletik,no ale bohovske...tam som sa ti stretla s eurom po 1x a taka som ti bola z neho vytreta ze az....no a teraz je uz zo mna profesional:DDD

lenulik:)

zlteeee:)take s malickymi kvietkami...a este taku malu ciapocku bielu:)vcera mi kamoska doniesla z grecka take krasne drevene hrkalky:D skoro som na rit padla ake su krasne...ale tak kym toto nasa mala princenzna udvihne asi si len otrepe hlavicku...bude musiet trenovat...

musiatko

lenulik:no toto daj sa mi svete,uz som na to prisla ako to fungujeeee...jupii...takze upozornenie:budem pisat aj od veci ale hlavne ze to pojde:DDD
Tak tvoj tatik je taky vesely cloviecik...asi ta ma strasitansky rad:DDD