Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

ja neviem co mi je... asi som zjedla nieco lebo od pondelka nemozem nic zjest, ani hlad necitim a strasne ma bolia rebra, ako keby ma niekto zbil :)

lenulik:)

a stebou sa deje nieco podobne?mne sa tie priznaky objavili po nejakom case uz si ani nepametam..ale viem ze som zacala jest paradajky ktore som dovtedy nenavidela..a teraz ich zase nejem lebo ich zase neznasam:D

lenulik:)

no ahoj :) no jo chvali sa chvali...dufam ze mu ztoho nepreskoci:D
vcera sme dost dlho grilovalia bol ztoho riadny neporiadok este doteraz upratujem :D ale uz ma boli riadne chrbat takze mam nohy pekne vylozene a oddychujem..aj yb som ti nieco postou poslala ale tí zrúti vsetko zjedli :D

musiatko

Ajoj lenulik.Tak mala citam je ok a pysny tatino sa chvali:DDDTo je zlate.Vcera ste teda grilovali...hmmmmohla si poslat postou:DDD Ja som bola v robotke ale uz som domka...a akurat cakam maminu:)