Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

vsetky doklady su v jeho pracovni...lenze tam je plnoooo faktur zmluv a vsetko k firme a ked ich tam polozi tie letenky amen snami uz nikdy ich neuvidime...ma tam fajny neporiadok a ani moje upratovanie nepomaha...vies velmi an vyber nemam stymmi plavkami...kupila som si troje ale vrch je take tricko na ramienka musim mat brusko zakryte lebo vies nemozem malu prehrievat...a dnes som zazila riadne soky sla som na stavbu pozriet sa ako to tam vyzera a v akom stave to nechali ti robotnici cez vikend no a idem si po ceste normalne kludne a z bocnej cesty polnej mi vybehlo auto na cestua len len som stihla ubrzdit.sla som asi 110..ja som ymslela ze ma rafne od strachu som tak nadavala na toho kretena.som ho do teplych krajin poslala ci nemoze pockat kym ja prejdem ked na ceste nikto okrem mna nebol.akoze ja som amal dost roztrasena som bola ako osika.

musiatko

juuuu plavky a ake.My ked sme boli v Egypte tak som mala troje a kazdy sa uz dival po mne kedy ich vyberiem este viac....:D No vies co,to by asi aj mna porazalo keby mi chlap takto behal pred ociskami:D,ja by som ich dala na viditelne miesto a hotovo...vies niekde kde si odkladate nejake doklady alebo co,a urcite ich nestratite:)

lenulik:)

asi zneho som nervozna alebo co...pred ocami mi beha s letenkami a hlad najlepsie miesto kde ich da aby sme ich nezabudli a aby sme ich hlavne nestratili...no a proste stale ich preklada a beha mi pred ocami a som nervna zneho lebo uz vybral tolko miest ze ich fakt nenajdeme :Do tyzden ideme na tu dovolenku...som zvedava co to bude..takze tak...same cestovania..nemam rada tie stresy predtym.ale chvali si svojho a tvojho manzela tiez :)a som si dnes konecne kupila plavky :D

musiatko

nepokojna?To aby sa manzel stratil z dohladu:DDD Ale nie robim si srandu:))) Cucoriedky...ja som so svokrou oberala cierne ribezle ktore z duse nenacidim ale premohla som sa:) No musime povedat ze ti nasi chlapi su proste cool:DDD

lenulik:)

:D :D :D to iste urobil aj ten moj.odviezol ma na gyndu a sedel tam a vyskocil zo stolicky ked som vysla z ordinacie a mal take velke oci ze vsetky zeny nanho pozerali ci je v pohode.a ja som sa len usmiala tak ma chytil do naruce a vystiskal a vybozkal ma rovno v cakarni.a ked som sla na prvyultrazvuk bol somnou a potom ma cakal s ruzou v ordinacii.bola som hotova a doteraz nato spominam...akurat tu pucim do seba cucoriedky od jeho maminy :)mnam sa neviem dojest :)ale tak cudne sa citim neviem taka som nepokojna nejaka

musiatko

lenulik:co mam novucke?:)no ani ti neviem:DAkurat to co som ti pisala...a naozaj netusim co sa to so mnou deje.Normalne ti ma moj manzel bol odviezt na gyndu a sedel tam so mnou aby som nahodou neufujazdila:DDD Srandaaa.A hned ako som vysla tak ma zaplavil otazkami ze az...a ja na to:ze mu to poviem neskor...vsak sa nebudem rozkrikovat pred ostatnymi,no nie?:DDD

lenulik:)

fiiiha :O a to coto sa stebou deje?ja som prave prisla od kamosky...boli sme vyberat nejake darceky v blave pre jej priatela tak sme sa kuusok prebehli...ale som unavena a mam napuchnute clenky nejake ako pozeram.stava sa mi to casto poslednu dobu.ale dnes som mala obute drevaky tak snad preto ale urcite to aj z toho tehotenstva.dufam teda ze budes okey.a co mas nove?

musiatko

lenulik:ajoooj dlho som tu nebola bo u manzela nie je net..na nete byvam len ked som u braska alebo bratranca,takze ospravedlnujem moju nepritomnost:DD
Noooo kavu som vyskusala a bolo mi fajn len trosku blbo od zaludku ale inak nic.No ale tie moje prsia to je katastrooof...tak ti ma strasne bolia,ale bola som na gynde a tam mi povedala ze to mam z cyklu a kedze po milovani s manzelom krvacam,tak to ze mam zo suchej sliznice...normalne neviem co si mam o tom mysliet??!!Zobrala mi miloin sterov a neviem coho a bodka...tak cakam...

lenulik:)

musiatko:vyskusaj si dat kavu a ewste nieco a uvidis ci ti nebude zle...len aby si zistila ci to nebolo chvilkove :)ja ti prajem aby ti bolo fakt hrozne zle :D ale to len v dobrom :)
inac buchty boli uzasne este teraz si prsty oblizujem po nich :) manzelova starka mi dnes dala nadhernu drevenu kolisku taku starozitnu a povedala ze to je pre nasu malu a potom ju raz dam svojej dcere pre jej deticky :) a este mi dala dreveneho hojdacieho konika :) normalne sa mi tisli slzy do oci ked som to videla :) v tej koliske spinkala niekedy aj manzelova mamina :)no ja som znej hotova uplne :)