Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

vierka

Ja som pracovala pred MD v gynek.amb.,a jedna cigánka raz prišla o deň neskôr ako bola objednaná,tak ako som jej vysvetľovala,že má počkať,povedala mi:Bodaj by si porodila decko s rohami//Bola som v 6 mesiaci tehotenstva s tretím bábom/tak som od zlosti myslela,že jej kopnem do zadnej časti tela.Viac neprišla.Len som jej povedala,že keď sa rozbehnem za ňou,tak nevyberie zákrutu.Držím vám pršteky,aby ste to zvládli,a tešili sa z bábätiek tak ako ja,pretože to je tá najúžasnejšia vec,akú kedy človek držal v ruke.Nie je to síce len o tlačení kočiara,ale stojí za to.

jasnovidka

lenulik, my na zle sudicky neverime :-)))
neboj sa, o to silnejsie bude babatko.
ja som to cele necitala, ale bolo mi zle z tej ubohej bezcitnosti.
neboj sa, budete v poriadku, to ako ze sa jasnovidka volam.

lenulik:)

vierka:nie neupozornili uz sa nam nechcelo je to psychopatka bez deti nevie co su ozvi ani ultrazvuk...by som ju nakopala do riti za tie jej hnusne zelania pre moje babo..

lenulik:)

prepac musiazko ze az teraz ale pokazil s ami port do pocitaca lebomi spadol notebook na zem a doska sa mi porusala nanom..musim to dat do opravy takze je mozne ze sa dlhsie neozvem..ja len zeby si sa nebala ci s ami daco nestalo :)ozvem sa ked bude notebook v poriadku...zatial sa maj pekne davaj na seba pozor..

vierka

Ja len chcem napísať pre Jasminelku:srdcové ozvy sa počúvajú.Cez ultrazvuk sa sleduje akcia srdiečka,či pracuje.Možno ste ju na to upozornili,nechcelo sa mi čítať všetko.Len som natrafila na jej blbé pripomienky.

musiatko

preto ja nikdy nenosim hodinky...nejak som si odvykla...kuknem na mobil a oukej:D
No to si ta viem zivo predstavit za volantom,juj ale mne sa ti strasne lubi smart...len coz ked je to take prtave:D

lenulik:)

ved hovorim neboli nadseni a urcite aj nadavali no tak mozem ja zato nevidim poriadne dopredu na zem vies.manzel mi dal nove auto-mitshubishi aoutlander a ja stym bruskom akoze no mozem byt rada ze soferujem ...ale soferuje sa mi clekom dobre..a vzdy som po taskom aute tuzila..poredtym som mala skodu octaviu ale nestazovala som sa .ja niesom taka narocna ako to mozno vyzera.radsej by som s avratila k mojej peknej starej octavii :D :D ja vtom velkom aute vyzeram ako taka mys a este aj tehotna mys...:D

no a ktym hodinkam...hmm no porozmyslam nad nimi ale ja ich niekde stratima lebo zabudnem ako s apoznam....ja som v tomto taky lajdak..

musiatko

no mojeeee tak to si poriadne zauradovala:DD veru nechcela by som byt tymi robotnikmi:DDDD
No sak sebe kup jedny a svokre druhe:DD

lenulik:)

mne sa tiez velmi pacia...len aby som si ich ja nakoniec nekupila :D :D skusim aj neico srandovne
a ty si mala aky den dnes?mne bolo este rano furt zle ztych ceresni zo vcera...hruuuza...musela som si dat vlocky s mliekom aby mi nebolo zle..

no a sranda na stavbe dnes bola lebo som tam nabehla a chudakom som im to tam preorganizovala a omylom som im presla kopku piesku autom co tam mali..teda som im to udupala lebo ked som cez to presla zarylo sa to do zeme :D :D ja som si tu kopku ani nevsimla ani ze som to presla...:D ja mam trosku take vacsie auto a oni chudaci ze uz ani piesok nemaju..hmm..tha co uz no..manzel am pochvalil ze som posefovala :)

musiatko

no ale aj tie su fajnove:)schvalujem! Nieco srandovne..hmmmmmm no to musim porozmyslat...srandovne...no v nejakej darcekovej predajni kukni a co ti padne do ocka to ber:DD