Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

no hej uz som to neskor pochopila :) asi sme z rovnakeho okresu..ja som sa ale musela prestahovat na zapad ale som tu spokojna...takze ty uz mas 3 deticky?phanecku ja si neviem seba predstavit s troma detickami..s manzelom sme sa dohodli ze 2 maximalne 3...ale rada by som mala aspon 2 deticky...citim sa fakt dobre v tehotenstve..aj ked som musela zmenit niekolko svojich navykov ale som spokojna..nelutujem ani ze som sa vydala taka mlada ani to ze cakame babo..vysaval som sa z lasky a babo prislo neskor:)a to uz sa da tak v ovzdusi vycitit ze bude babatko?

vierka

lenulik,to som myslela pre musiatko,že cítim niečo v ovzduší.My máme zatiaľ dosť,ale štvrté chcem ešte.neskôr.A na gynekologičku som sa pýtala len tak.Sme z toho istého okresu?????Ja som pred MD pracovala u dr.Šamudovskej.

musiatko

lenulik:kavu som uz neskusala...musim odtestovat:D Aj ja sa smejem z toho prechodu..to ja vzdy takto zapotim ze som v prechode a to ma moze iba boliet hlava:DDDD
Tak ty ides buchetky piect...nezabudni poslat UPS:)))

vierka:myslis ze bude mala muska bzucka?No mna by to len potesilo,ale nejdem predbiehat udalosti a uvidim...mozno som fakt iba v prechode:DDDDD

lenulik:)

no tak nic baby idem ja lebo som slubila manzelovej babke ze jej pomozem robit buchty :D neviem ci sa dnes neikto naje :D :D papa zatial

lenulik:)

vierka:a uz si zase vtom?:) :) fiiha...tu sa nejako zacalo darit...potesilo ma to...a preco si sa to minule pytala na tu moju gynekologicku?

vierka

Nóóó,musiatko,ja to vidím na nejakú"
mušku".Boh by dal.Aj mňa začali prsia bolieť a silno,ako keby balvany som tam mala.A to mi ešte ani ms nemeškala.Ináč ma neboleli nikdy.Aj to len pri prvom teho a bol chlapec.pri dievčatách som tie ťažkosti ani zvracanie nemala.

lenulik:)

hej a z akeho prechodu?jedine z prechodu chladneho frontu :D mna tak boleli prsia zo zaciatku ze som ani po schodoch nemohla behat ani skackat lebo som myslela ze ma porazi od bolesti :) a teraz uz ani nehovorim teraz su vacsie a este stym bruskom sa len guuulam po byte ako manzel hovori :D no a este stale ti je zle ked si das kavu?alebo neico ine?

musiatko

lenulik:nie ms mam dostat okolo 29.ale ja som nikdy nemala super presnu:)takze nebudem prekvapena ked mi bude meskat....juuuj ale brala by som iny druh meskania:DDDDD A navyse ma prsia nikdy tak neboleli vzdy to bolo ok a vcera som si musela davat pozor ked som si sla lahnut na brucho, bo som si ich pripucila:D Ale naozaj to moze byt z nejakeho prechodu:DDDDD

lenulik:)

bolia ta prsia?to je dobre znamenie...mna tiez boleli a bolia sice este aj teraz...a nemas dostat menzes alebo tak?nemozu ta ztoho boliet?

musiatko

lenulik:ajoj bola som cez vikend mimo...ale dufam ze sa to polepsi:D
No len v nasej rodine je to zevraj typicke...ked som to hovorila krsnej mame tak ta hned zareagovala ze to je v nasej rodine normalne:))) A este ma zacinaju boliet prsia,ani manzela sa ich nemoze dotknut,tak teraz neviem ze ci to je nejaka hormonalna zmena ci co...ale aj ja dufam ze to bude pozitivna sprava:DDD