Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

a inac baby dnes robime grilovacku takze tu vecer asi nebudem ked tu vy budete :(ale nevadi mozno zajtra :(papa

lenulik:)

vierka:ja som bola raz u gynekologicky ...to som este nebola tehonta bolo to tesne po svatbe a prisla tam jedna ciganka a hovori sestricke:no tak ja som prisla lebo som v 3.mesiaci tehotenstva...a my nanu oci vyvalene ze az teraz ide...niektore ciganky su fakt nezodpovedne a robia veci ktore im mozu pokojne ublizit...ale ako keby im natom nezalezalo...

lenulik:)

no cawte baby!!!uz som konecne tu notebook opraveny:) moj ujo ma firmu s vypoctovou technikou a hned mi to urobili dnes som tam bola :)a som sa zamilovala do takeho maleho notebooku uplne lahucky v ciernom aj v bielom prevedeni skoro som spadla na rit :)asi sa zabvim tohto a kupim si tamtem bol fakt uzasny taky do ruky alebo do gabely troksu vacsej a ides a ani nevies ze ho tam mas :)

no a mam sa clekom dobre ani s malou s anic vynimocne nestalo ale bola som natom ultrazvuku:)bolo to uzasne mame ztoho devedecko a manzel to ukazoval asi uz kazdemu kto bol unas na navsteve :D :D :D vsetci hukali jujkali a manzel sa nato stale pozera akoby to prvykrat videl...a vy sa mate ako ??mi bolo smutno netrpezlivo som zapinala pc ze co ste tu napisali..

predsa ja

musiatko a lenulik.necitala som vsetko, ale zelam vam vela radosti z deticiek, ked pridu na svet jedneho dna.a skuste sa zaregistrovat, nebude tu nikto pisat namiesto vas blbosti ako predtym.

musiatko

vierka:no a potom sa cuduju ze su diskriminovani ci co...vsak oni si mozu za svoju povest sami!No a ta ciganka ti teda dobre pobosorovala...trubka jedna.....My sa tak tesime na babätka a oni ich rodia iba kvoli prachom!Ale dobre si jej nadala:DDDDD

musiatko

lenulik:juuuj to je smola,ale ked to bude ok potom sa ozvi co a ako..budem cakat:)Mozno ti ho opravia tak ze ti bude citat myslienky a uz ti nespadne na zem:DDDD