Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

jaj tak to neviem presne povedat ci by mohlo...hmm ale ked tak rozmysalm mozno aj ano...a to len z kavy?a co si jedla predtym?priala by som ti aby ti bolo zle ztoho ze budes mat miminko...ale mohlo ti byt aj ztoho ale vies ja to neviem presne povedat...a citis sa ako?mas aj nejake ine prejavy?neznechutilo sa ti nejake jedlo ktore si mala vzdy rada?

musiatko

lenulik a moze byt priznakom tehotenstva nechut alebo ako by som to nazvala...no ze kedysi som pila kavicku normalne...taka mnamka,ale teraz nevypijem ani pol hrnceka a uz mi je zle a natahuje ma ako zabu...a v robote som sa skoro povracala,tak som rychlo bezala predychat to na balkon....mamina cela happy ze uz bude vnucatko,ale ja tusim ze toto s tehotenstvom nema nic spolocne.....co ty na to hmmm?:))))

DESmodka

no vsetko normalne prebiehalo ako keby ani tehotna nebola, ale ked potom nedostala isla k doktorovi a uz tam bolo "velke" babatko :), sice pribrat zevraj pribrala ale len malo a este sa to ani nehybalo :)

lenulik:)

fiiiha tak to je fakt haluska...a to normalne mala aj menstruaciu???ja ked som zistila ze som tehotna bola som v orvom mesiaci..bola to klasika ziadne take vykyvy ako tvoja mamina...dufaj ze nebudes po nej :)

DESmodka

no pekne... ani moj drahy nechce aby sme sa testovali, takze sme stale v ocakavani :), no ja len dufam ze nebudem po mojej mame, bo ta zisila az v 5 mesiaci ze je tehotna :)... normalne jej nic nebolo a este aj menstr mala pravidelne... a je z toho sestra :D... nechapem..

DESmodka

no pokial viem tak ma nik nezbil :), ja nedufam, ze som uz tehotna, chce to cas... ja si test nechcem robit, ja si radsej pockam :)

lenulik:)

a nezbil ta :D bolia ta rebra?hmm...ja neviem ci to moze byt priznak tehotenstva...este vydrz par dni a sprav si test ... ja som mala len tie priznaky co som ti hovorila...a bola som taka precitlivela a vkuse nerzvona..manzel si vela vytrpel kazdu chvilu som mala inu naladu :D