Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

ty si nasla aj nejake ruzove?mne vyhodilo len biele...:D prve co mi vyhodilo som si dala a naslo mi tak ebiele perletove ci jake to su...:)

musiatko

lenulik..tie strieborne alebo ruzove...?
No tak to hej,to by ani mna nebavilo,ja by som to rychlo vybrala a hotovo:D

lenulik:)

nasla som nadherne hodinky..teda mne sa pacia aspon daj si do google certina ds prime a hned prve co ti vyhodi klikni

lenulik:)

mna to bavi ..je to fajn...ale vies uz ked to studujes hrozne dlho boli ta ztoho hlava a proste manzel ma inu rpedstavu evidentne ako ja :D je to tu ako na bojisku...tak sme to premysleli inac..jednu kupelnu zariadi on podla svojich predstav a druhu ja podla svojich :) zatial sme sa zhodli len na spalni a posteli :D :D :D

a ktomu drackeu aj nemam ziandu prestavu fakt okrem hodiniek..

musiatko

lenulik teba nebavi vyber kachliciek a farby?:D To ja by som musela mat celu stavbu pod kontrolou:)))
No ja som chcela bratrancekovi kupit...to ti je taky certifikat ,vies taky v drevenom ramiku a tam su ti popisane vseliake srandy,staci len vybrat ktory sa k nej najviac hodi:)))A ty mas aku predstavu?

lenulik:)

no caw musiatko:)no takze fajne...no super..no hej obhliadka domu...tak ja mam z neho len velku hlavu a starosti..manzel mi kazdy den nosi nejake katalogy a ja vtom zahrabana musim hladat sproste kachlicky do kuppelne a same take veci a farbu na steny a zariadenie...no uz to robim priblizne tyzden a prestava ma to nejako bavit..aspon ze dnes mi doniesol taky katalog kde je nabytok pre deti tak sa pozeram ako zariadime izbicku pre malu..
a mas pravdu nieco by som k tym hodinkam pribalila ale co?porad mi..moja svokricka je mlada ved aj my sme sice este mladucky no a je celkom taka pristupna a srandistka...

musiatko

caute babulkyyy.Lenulik tak obhliadka domu bola v poho ako citam:D
Desmodka vitaj ..dlho si sem nezavitala:)
Baby mne sa zda,ze jasminela je stale pod vsakovakymi menami,ale mne je to dajak jedno...hlavne sa smejme a totalne ju majme na salame:DDDD
Bratrancekovi som kupila taku fajnu keramicku vazu,co mu ako uliata sekne do izby...super bol z nej nadseny.lenulik hodinky su fajny napad,ale ja by som pribalila asi aj nejaku somarinu,bo ja uz mam taku somarinovsku smiechotavu povest:DDDDD