Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

uff no tak dnes nas uplne vystavila...museli sme snou ist do tatralandie...ja mam dost :D moj manzel je uz teraz vzorny tatino...je hrozne netrpezlivy uz by malu drzal na rukach...kazdy vecer si da ucho na moje brucho a pocuva potom jej tam cosi 8 rocna nejaka baba ktora nikdy dieta nemala...sme natom rovnako nie?my sme sa na babo dlho chystali vedeli sme co to obnasa :)
a nechces si uz urobit test?kolko dni uz preslo ?uz by si a mohla nie?mna by asi porazilo od nervov..dufam ze mala nebude nervacka lebo to bude zle...ja sa rozculujem casto uz poslednu dobu lebo je toho vela nejako...dom firma velky byt a vsetky vybavovacky och...

musiatko

lenulik:zeby sa ti to podarilo preniest?Ty si teda dooost dobra:DDD No veru uz s manzelikom cakame ci co z toho bude:)Ale rada by som sla na sono len neviem...ci je to fakt z tej maternicky alebo daco ine...
No to je teda naozaj drzost tej zenskej....ale pamatas ze si vyletela aj na jednu nemenovanu osobu ktora nam kazila pismenkovanie??:D takze to uz je za posledny mesiac asi 3x..takze sa uz SANUJ!!! Ved malunku budes mat nervacika:)Vsetko pekne s kludom ,vsak stara je uz prec takze pohoda:)))
Viem si zivo predstavit tvojho manzela ako s malou vystraja...ale aspon vies ze bude supeeeer tatino:DDD Ako ten moj.....ved musim sa opakovat:nasi dvaja mnzelia su proste jednicky:DDD

lenulik:)

no ahoj...ano bolelo ma podbrusko to je vraj tym ze sa ti roztahuje maternica :)jeeeej na niekoho som preniesla pozitivnu tehotensku naldicku a stasticko!!!:D :D :D :D parada zelam ti nech meskaaaa a feeeeeeeeeeeest dlhoo.....e nech ti je aj zle len aby si uz aj ti mala svoju princeznicku...no nasa mala neterka vystraja a skacka ako opicka to e nomalne zivel :D boli sme snou vsade kde sa dalo:)vysantila sa:)a mnazel je nou nadseny...mala nanom totalne lipne zboznuje ho lebo on snou stvara vsetko co ona chce..je jej krstny a vzdy vravel ze sa bude onu starat ako o svoju dcerku tak sa aj stara:)

ale dnes sme mali aj neprijemny zazitok..museli sme prepustit jednu zensku z nasej firmy...zistili sme ze nas chcela oblafnut o nejake peniaze...myslela som ze zrusim nervy!!bola otrasne drza a este chcela vysoke odstupne ci co...vrchol.vyhodili sme ju hned z dveri..krava jedna...prvy krat po dlhom case co som na niekoho vybehla a poslala ho do teplych krajin...ak teda nepocitam predvcerajsieho debilneho vodica...och

musiatko

lenulik:juuu tak to budete mat co robit..aspon si precvicis ako sa budes starat o svoju malu princeznu:D
lenulik netusis ci aj teba ked si predpokladala ze si tehotna bolelo podbrusko?Mna boli aj pri najmensej namahe a moja mamina uz vyskakuje po plafon ze bude mat vnucika...ale ja sa uz dost dlhu dobu citim pod total psa...myslis ze to moze byt aj tym ze uz mozno asi som tehotna?Test uz mam kupeny ale zatial chcem pockat ci mi bude meskat ms..co bude tak za 3dni....juuuj keby meskala:DDDDD

lenulik:)

no musim zajst este ku mojej doktorke aby mi dala nieco take normalne :)no hej paci sa mi ten hotelik..je to krasne uvidime ci moj drahy nieco nezmeni.ja uz tiez idem spat..zajtra bavim svoju mali neterku a mame ju na cely tyzden lebo jej rodicia sli na dovolenku a ona je prilis mala na take a je chora...tak nam ju nechali...ma 3 roky...zalta je.tak pa dobruuuu

musiatko

nie ,nie je to tam my sme boli v Le pacha hoteli...bolo to fajn ale ti otravni Arabi mi liezli na nervy!Ale fakt sa priprav na to ze ta bude prehanat....existuju tabletky ktore sme brali aj my...antinal...ale neviem ci to mozu aj tehotne.....a to sme est epili aj slivovicu a nezaberalo.....lenulik idem ja uz pinkat..nejak mi klipkaju ocinka...papaaa bru noc

ale pekny hotelik mate:DDDD

lenulik:)

www.lastminute.sk
ak manzel nic nezmeni malo by to byt toto...tak povedz nato nazor svoj....ja neviem ...je to celkom pekne :) a je to tam kde ste aj vy boli :)

musiatko

no to teda bol poriadny blazon...ja by som vystupila a taku mu zavesila..juuuj,naozaj ich nemam rada..iba riskuju so zivotom ostatnych.
Hej daj mi vediet rada si kuknem...my sme boli v Hurgade na svadobnej cesticke ale v Bulharsku sa nam pacilo viac...ale 100 ludi 100 chuti..ako sa vravi:DD

lenulik:)

uno momento...musim zistit kam ideme lebo viem len ze do egypta ale manzel zmenil meisto aj hotel lebo sa mu tam cosi nepacilo a on je narocny lebo on musi mat totalny pokoj...ani sa mu necuduje.studuje na vyske a este aj firmu am na starosti a teraz dom a my dve...no ma co robit.takze aj neprotestujem ak vybera co najlepsie miesto.on si fakt potrebuje pddychnut.ja by som kazdemu priala dovolenku lebo vsetci pracujuci ludia si to zasluzia.idem pozriet ze ake miesto to nasiel a ti poslem link nato :)

no a co s atyka toho vodica:necakala som ho an tej ceste.videla som ze je tam nejake auto ale to ze si dovoli skocit mi do cesty a ked videl ze idem rychlo a moje auto je velke a musel ma vidiet.musel to by bazon posahany

musiatko

jeeemine no mne by slo asi srdce urvat...ani ja takych blaznov nemam rada....ty sa snazis riadit normalne ale niektorym dementom sa to asi musi dat pisomne a aj to je otazne ci to pochopia...
No jasan ze nemozes malinku prehrievat len pekne sedkat v tieniku:)..A kde to presne idete?Uz si to spominala ale ja mam sklerozu a nechce sa mi to hladat:D hupsinky:)