Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

pusinecka aj ja ta vitam na nasom babskom pokeci:)Ja som tiez dlhu dobu len citala prispevky a potom som sa rozhodla ze napisem a uznaj sama...sme tu same cool baby:DD Lenulik ma psychicky tehotensky podporoval a co z toho vzniklo..:) Ale musim sa priznat ze som to brala na zaciatku tak lazoplazo:aaa urcite nie som tehotna...no ty koki ked som kukla na test tak som nan este dost dlhu chvilu hladela a potom asi este 6x..a nemohla som tomu uverit....len teraz neviem ci mam prestupit k sukromnemu gynekologovi,bo ta moja doktorka mi sama povedala ze pojdem od zaciatku na rizikove,ale potom to poprela ze az ked budem mat velke brusko...??Tak ja tomu nechapem:mam sa setrit,ale zaroven chodit do prace a natahovat sa so starymi tazkymi ludmi.No babky moje teraz radte:DDDDD!!

lenulik:)

tak potom ta vitam pusinecka...:)ja som nebrala napriklad lieky ked mi bolo zle a to som vracala jedna radost a kavu som nemohla neskor ani citit..ale ako vierka hovori smiala som sa ztoho a stale opakovala malej aby mi uz tolko nedavala zabrat:D mala som vykyvy nalad a tak.manzel to vsak bral ako nieco nadherne a vracal spolu somnou.teda drzal mi hlavu nad umyvadlom alebo weckom...no a teraz ako ci si precitala pcha domna tie jeho cestovinky a zeleninky a bohvie co este :D a ja sa zaoblujem a zaoblujem a tak :)

pusinecka

Ja som si tiez myslela hned, ako musiatko napisala, ze ju bolia prsia a bolo jej blbo z kavy, ze je v tom a pritom od fachu nie som:)) Citam vasi diskusiu uz dlhsiu dobu, ale nikdy som sa nezapojila. Drzim palce.
vierka, to nie su ziadne cipky alebo lieky, ktore moze brat tehotna, ked je jej blivno?

vierka

tak musiatko,aký mám nos?šak som od fachu.Blahoželááááám.A odporúčam neslniť sa a čo najmenej chodiť"po"slniečku.Držte sa.A ak ti je zle,alebo bude,ber to ľavou zadnou,a smej sa z toho,lebo budeš vedieť,prečo je to tak.

lenulik:)

aspon ze ty sa mas tak super.úprave prisiel manzel domou a povedal mi ze ta krava ktoru sme prepustili co nas chcela okradnut na nas podala zalobu ci co ze sme je neopravnene prpeustili.boze.mam nervy na cucky.aj tak mame papiere a dokazy otom co chcela urobit a co uz urobila.ale aj tak som nasrata ako este nikdy asi.och akoze fakt som to necakala.ze za nim dnes prisla a vrieskala ponom ze com ju neopravnene vyhodila a ze som len sprosta hlupe decko a ze nam zela len zle aj malej.asi ju udam za urazku na cti ak nestiahne tu zalobu.

lenulik:)

no ja som to citila musiatko:D tsss gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem....juuuuj a uz ste to oslavili?ja mam ist zajtra na gyndu na ultrazvuk pozriet na malu....phanecku to je super sprava.tesim sa stebou...tak sa setri ale neprehanaj....pekne si uzivaj ako doteraz...:)

musiatko

lenuliiiik:ty si fakt dost dobra naozaj sa ti to podarilo preniest:DDD Bola som dnes na gynde a som tehotna:DDD sice to je este skoro ale radsej som isla bo budem musiet byt na PN tak som sa radsej sla spytat co a ako.Doktorka mi aj ukazala sono a bolo tam vidno len taku malu 4mm bublinku no take to bolo mile:)))S manzelom sme straaaasne radi:D Len budem si musiet davat pozor ale to zvladnem:)

sedmikraska

holky som to tu prave docitala a uz cakam ako vam to dopadne :D
Tu potvoru tu som tiez tazko rozdychavala, dufam, ze sa vase krasne deticky s takou nikdy nestretnu