Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

ano, zrejme myslime na tu istu :) je to smerom k poste 1..neviem ci tam je kino, v ziline sa moc nevyznam :)..jasne, tehotenstvo je vazna vec..ako ja nevravim v tom, ze by mi hovorila nejake bludy, alebo co..len proste niektore veci mi mohla viac vysvetlit..resp.som sa na to mohla viac pytat..len ked ja som bola v tehu straaasne zabudliva :D a niekedy ani papierik nepomahal :D

jablonkaa

musiatko, v ziadnom pripade, praveze tehotne zeny a matky na matersej su v tzv. ochrannej dobe, kedy im nemoze byt dorucena vypoved. to je zakaz diskriminacie.
urcite netvrdim, ze mas hladiet na peniaze. ja len, ze tehotenstvo je dost dlhe a ak mas byt zatvorena kdesi medzi styroma stenami, moze to mat na teba horsi vplyv ako chodit do prace.
dalsia vec je, ze ak sa "priroda" rozhodne inak, ako su nase tuzby a priania, nepomozeme si, stavaju sa aj take veci, ja som to zazila na vlastnej kozi. ale tebe, musiatko a samozrejme aj lenulik, prajem len same krasne dni na vasej ceste za vytuzenym darcekom :-)

musiatko

lenulik len ho pekne vyhrabkat a mocno nasilu ho vezmi pod svoje ..teda vase...babske kridla a budete buvinkat ako v bavlnke:))))paaaa

musiatko

dd:ta tiez mozem rodit v MT ale ako uz pisali babky predtym tehotenstvo je vazna vec a nie ze mi ona bude hovorit nejake bludy...
Na marianskom je jedna dr.len uz neviem ako sa vola.. smerom od namestia ku kinu a poste....tu myslis?

musiatko

jablonkaa ja viem ona mi povedala ze pojdem na dlhodobu PN len neviem kedy a ani o vychadzky mi tak nejde,len aby sa mi nic nestalo a neobjavila jedneho dna nieco cervene na nohavickach..ked uz to musim tak skaredo napisat!
A jablonkaa ani o nejakych 55% mi nejde,ci budem zarabat milion alebo korunku mne je to jedno...ale som rada ze si mi napisala taketo daco ...ja sa moc poctom nerozumiem ale vidim ze tebe to ide:DDDDDsupeeeer:)
Len som sa dopocula ze ked povies ze si tehotna mozu ta do 3mesiacov prepustit...zevraj sa to stava

dd

lenulik, bru nocku :)
musiatko: no ja mam dr blizko marianskeho namestia..neviem, mne sa nezda zla, aj ked, na to, ze som bola prvorodicka sa mi tiez mohla venovat viac..ale tvrdia o nej, ze vraj je dobra..nerodila som u nej, pretoze som bola v MT :)

musiatko

dd:no meno radsej nejdem pisat,nehodi sa to predsa len,este ma zazaluju:DD Rajecka dolina...fuuha to je kusok od Rajca(no ja mam ale logicke myslenie ze?)A ty mas teda dr.v ZA na poliklinike ci?Ja sa musim maminy spytat ze kde to sa mam dat vlastne preradit,bo ani meno dr.neviem...len viem ze je to v ZA ale kde presne nie:D

lenulik:)

tak ja sa lucim s nasim gangom buducich mamiciek a idem hajat.na dnes uz toho bolo dost treba aj spinkat.paaa paaa