Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

cici

Mali ste si zaobstarat decko az ked sa budete nudit, lenulik, naco ho mate teraz? Ja mam 35 rokov, prve dieta na ceste, zarobene mame, trhat sa nemusime a uz fakt nie je do coho pichnut, tak sa mozem kludne venovat svojmu tehotenstvu...

lenulik:)

msuiatko tak najprv klobuk dole pred tvojou pracou..ja by som to nemohla take robit...som az prilis citliva no a druha vec no nemala by si tam pracovat po tom co tu pises to bude tazke a to by si nemala..ja mam asi trosku horsiu spravu.tiez budem na tizikovom mam nizsie placentu alebo ci.tak mi to moja doktorka vysvetlila.takze mam doma lezat.a to ma asi porazi.no nemozem.vo firme kopu roboty dom nedostavany a ja mam lezat doma a manzel sa potrha aby bol na dvoch miestach v jednom case????ja som v koncoch neviem ako to mam poriesit teraz :( :( :(

musiatko

babky a podla rady som to uz povedala vrchnosti a zobrala to celkom v pohode,len ked som videla ako mi napisala sluzby tak ma skoro porazilo....s mazelom sa uvidim tak po 5-7dnoch takze ziadna slava.....a potom mi dala dokonca 3nocne po sebe..no neviem kto mi pomoze.Asi budem musiet pritvrdit a naozaj sa daj vypisat na PN,bo som vcera zistila ze mame v praci infekcne ochorenie ktore len tak nepominie,alkoholika,ktory mlatieva zenu(uvidime ked dostane delirko)a prelezaniny az do kosti....no povedzte mozem ja pracovat v takomto"debilnom"prostredi????Ale podla mojej gynekologicky v tom nie je problem aby som prestala robit...asi ma porazi!

musiatko

desmodka nesmut teraz sme uz na teba dve aby sme ti posielali pozitivnu energiu a uvidis zachvilu nam aj ty napises super novinku:D
A naozaj zabera ze sa nemame snazit..teraz som si povedala ze ked to bude tak to bude....a ono to prislo:DD
Drzkam ti strasne silno palcekyyyyy

lenulik:)

uz sa natom pracujeee....no vies netsresovat sa to by bolo super.prisla som nato ze tehotenstvo a sefovanie nejako nejde dokopy.prilis narocne.snazim sa ale byt manzelovi vzdy na pomoci aby neostal na celu firmu sam a este ktomu ten dom.akoze je toho nejako vela.myslim ze sme si toho az porilis vzali na hlavu.ale uz sme sa rozbehli a dnes prisla strecha an dom takze to tu fici vo velkom.

DESmodka

jaaaj lenulik to bude od teba strasne mile... snad to pomoze :) a ty sa hlavne nestresuj!!! lebo co tu citam... ach ach...

lenulik:)

neprecitala som vsetko lebo uz sa mi nechcelo ale zaujimave baby.ja si myslim zeby si to mala povedat.nemozes obracat staryh tazkych ludi!!to nie.nebola som v takej sutiacii takze neviem.dnes ale idem pracovat teda sefovat na stavbu...idem pozriet ako pokrocili :D

jablonkaa

:-D ze neuvazuju ako ja, to mi je jasne, ako kazdy zamestnavatel. ja vsak hovorim, co stanovuje zakonnik prace a na co mas ako tehotna PRAVO. inak, len tak mimochodom - tehotne adojciace zeny maju pravo na pracovisku odpocivat v leziacej polohe. ok, tak snad ty este mas kde si lahnut, ale ja som sa vzdy na tom bavila, ze kde by som si tak asi ja v svojej praci lahla.... na sefovu sedacku? alebo na kancelarsky stol?