Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

je to veru hnusne dnes, troska som do toho vramci skoly zabrdla..verim, ze tu pracu mas rada,je to poslanie..ale teraz si musis davat velky pozor uz nie len na seba, ale hlavne na dietatko..idem ja uz tiez spat..nech som rano schopna vstat k malej :D tak dobru nocku a kraasne dniky!papa

musiatko

vidis tam sa to meni ako na beziacom pase....:DDDno dievcata moje krasne idem ja uz prec....ale budem sa snazit co najskor sa tu stavit aby som si precitala prispevky od vas:DDDpapa bru nocku

musiatko

jablonkaa jasne rusko musim mat bo keby ma manzel videl ze nemam tak amen so mnou:D
len ja si neviem predstavit kde by mam mala dat..tu sa to zvacsa robi tak ze nocne sa zrusia a daju mi napr.bud cely tyzden 8cky alebo odrobim ranne 12stky...vies oni asi neuvazuju ako ty...proste potrebuju pracovnu silu tak ma len tak nepreradia an lahsiu pracu...ale v stredu sa to chystam povedal..istota je istota!

musiatko

nie je to bohvie co,keby som necakala babo uplne v poho,ja mam tuto pracu rada a beriem to s optimizmom..len ked mam take problemy ake mam...
Ked pridem neraz domov nachladnuta alebo bez hlasu tak mojho muza uz poraza a chce aby som si urobila kurz na nechty a s nikym sa nenatahovala...nan 24 a uz som bola s chrbticou na 4rehabilitaciach,takze niekoho dvihat fakt nie je sranda.
No ale povedz teraz su ti ludia hrozni len aby mali prachy a tehotnym davaju vypoved...kam to ten nas svet speje?

dd

noo..tak skoda, ze sme sa tam nestretli :)..ja ked som tam chodila, tak tam bola jedna sestricka a potom zrazu som tam raz prisla na poradnu a uz tam boli dve uplne ine..som zvedava, kto tam bude teraz:D idem po roku na prehliadku 13.8.inak je taka celkom fajn :)a aj tie sestricky tam boli mile..mne byvalo zle pri odberoch krvi, tak ma vzdy dali lahnut a aj take zhovorcive zlate boli :) a vravim, aj doktorka bola celkom fajn..ked som sa cosi spytala, tak mi povedala..papierik nepomahal, ked som si ho zabudla vytiahnut z kabelky :D

jablonkaa

ty to musiatko, tak ako som uz napisala, musis hned pisomne zaziadat o preradenie na inu pracu - zamestbnavatel ta preradi na nejaku byrokraticku pracu, a nemala by si robit ani nocne zmeny.
tak na dedine v rodinnom dome to este ide, byt doma, ak by si mala byt zatvorena v jednom byte, po case by ta prestala bavit aj telka, aj internet, aj knihy..... aj tak vsak, ak nie je tehotenstvo vyslovene patologicke, netreba sa branit praci. ale na infekcie si treba davat velky pozor, najma v prvom trimestri, to radsej pouzivaj rusko.

musiatko

jablonkaa normalne som si este raz musela precitat tvoj prispevok tak kraaasne si ho napisala..ze na nasej ceste za vytuzenym darcekom ..to je take mileeeee:DDDD normalne spisovatelka z teba:)

dd

inak..to o tej vypovedi..ano, je to nezakonne, ale bohuzial sa to robi..pocula som o babach, ktore robili v jednej velkej firme..a akonahle sa vrchnost dozvedela, ze su tehotne, tak bezmilosti..zakon-nezakon..ale ked to mas mat take tazke, ze sama, nocne..a tahat sa so starymi ludmi..asi by Ti to moc neprospievalo..

musiatko

dd:ani papierik nepomahal?moja tak to si bola na tom biedne...ja som nemusela byt ani tehotna a bola som poriadny sklerotik:DDD
K tej dr.som mala ist pracovat ale zobrali druhu ktora im po pol roku odisla a potom volali mne ked som uz pracovala.Ale zdala sa mi celkom fajn taka mila a dobre sa mi s nou aj komunikovalo:DD

musiatko

juuu jablonkaa dakujemeee,vies je to moje prve babo a taktiez v celej nasej rodine a kazdy sa uz tesi...ale mas pravdu v tom ze ak priroda povie inak ako to ma byt ,tak my uz nic s tym neurobime.
Teraz byvam na dedine v rodinnom dome a viem ze mi tam bude dlha chvila,tu v praci su sami chrchliaci a uz som nachytala vselico mozne,ze som si az musela dat vybrat mandle a teraz som dost casto chora.Takze ja nechcem zbytocne ohrozit mna alebo babo....
To znie zaujimavo ..aby neboli diskriminovane!Len som to naozaj pocula ze toto urobili a preto mi kolegyna povedala ze to radsej"vrchnostiam"nemam ani hovorit.Len co zmozem ked mam sama nocnu?Musim si tie moje chore ovecky otocit sama..takze podla mna je to lespie povedat hned na zaciatku,no nie?