Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

no vidis to tak potom je to uz v pohode.som rada ze sa to nejako dalo dokopy...ja mam z bytu kancelariu :D kopu papierov katalogov uctou faktur a neviem este coho vsetkeho.by si neverila kolko som sa veci naucila odkedy som vydata..mam len 19 ale pochopila som cely chod nasej firmy a momentalne pracujeme na nejakych projektoch s manazerkou firmy a ide nam to jedna radost.ona vravi ze rpesne to vo firme potrebovala taku mladu krv ktora to ozivi a da nam nove napady.skoro som sadla na rit za taku poklonu.donedavna som pocula len preboha taky mladi a uz sa vzali a cakaju dieta a boze ved nebude vediet ani prebalit vlastne decko...a to by si mala vidiet holky ktore isli po mojom manzelovi no horor.histerky...intrigy a tak.ale nejako sme to zvladli a teraz su uz vsetci ticho ked vidia ze sme to s firmou niekam dotiahli..no a dalsie papiere su od domu teda vsetko co vybavujem z domu.neviem kde mi hlava stoji.ale citim sa dobre ja som spokojna.nenamaham sa akurta taku svoju hlavu a fantaziu :D a chodim neskor spat ako manzel dokonca.a to som doteraz nanho cakala :D zajtra cakame navstevu pride jeho segra s malou takze bude veselo :D

musiatko

lenulik no jasan ty len pekne lezkaj v postielke a davaj prikazy...ty brdo z teba bude velky sef:D Ale hlavne ze bude mala a aj ty v poriadku....a na prechadzky na cerstvy vzduch treba chodit aby si si vyvetrala hlavku a nestuhli ti klbiky:)
Manzel od prveho nastupuje do fajn roboty tak sa mu hadam bude pacit.Ja neviem ci vsetci muzi su tak narocni na pracu ako ten moj?:)On taku pracu nie taku tiez nie...musi mu proste seknut a hlavne aby dobre zarobil....ale mas pravdu on len chce uzivit nas dvoch aj ked ja sa na moj plat nemozem stazovat...proste nam chce dopriat maximum ako kazdy milujuci muz:DD...no to som krasne napisala:))))

lenulik:)

mala je pre nas to najdolezitejsie a nechcem aby sa jej neico stalo takze budem musiet ten zhon obmedzit.lekarka mi povedala ze nemusim lezat od nevidim donevidim.len mi odporucila ziaden stres a nosenie tazkych veci a namaha.uz som si to premyslela.ohladom domu mozem veci vybavovat aj z bytu a to z postele.vezmeme telefon a budem objednavat veci do domu a na stavbu bude chodit asi manzel s bratrancom.no a firma ostane na manzelovi.nebudem sa namahat ani nic take aby som malej neuskodila.este poklikam na nete nieco otom.takze budem zatial vsetko riadit z postele ale samozrejme aj vonku na cerstvy vzduch budem chodit.
no nie si sama co si pocula holadnsko.ja som to pocula uz tiez ked sme sa vzali.manzel tam mal ist kvoli nasej firme.ale ked som otehotnela poslal tam niekoho ineho a ostal doma.a asi je dobre ze tu ostal lebo mi dost pomaha.mozno tvoj manzel uz rozmysla dopredu ze tam musi ist kvoli vasmu babu aby ho uzivil ked vravis ze nema bohvieaku robotu.a nemoze si najst nieco tu?ved aj ked mensi prijem ale predsa pravidelny a potom neskor pojde napriklad na 2 mesiace a potom sa vrati a zase pojde.nebolo by to pre vas vsetkych lepsie?

musiatko

lenulik ja viem ze to bude tazke,ale pre teba je,dufam,dolezitejsie tvoje zdravie a najmä zdravie tvojho babätka a zbytocne by si nemala riskovat.Viem ze to bude na porazenie..ja sa idem dat v najblizsich tyzdnoch tiez vypisat a takpovediac budem mat vsetko na haku,len aby bolo malinke zdrave.Manzel nema bohvieaku pracu a ked mi teraz zapotil ze pojde na rok do Holanska tak ma skoro vystrelo.Ale my to nejak zvladneme a pevne verim ze aj ty lenulik...len sa nestresuj a dopraj malinkej odpocinok a relax,dobre?:))
Viem ze ti tu davam rady a neviem ake stresy mas domka a ze mozno nemas koho na vybavenie tychto veci,ale neboj to pojde!Vzdy sa musi najst nejake riesenie!:)

lenulik:)

ja som ztoho hotova.vsetko islo uplne skvele a teraz toto.musim si neico otom rpecitat alebo co.ja neviem ani co mozem a co nemozem robit.ale ved manzel to vsetko nezvladne to mam komu hodit na krk?myslim ze ani na dovolenku nepojdeme.v sobotu sme mali odlet.do frasa.to mam akoze do porodu lezat?ved som v 5 mesiaci.dovtedy ma porazi od nic nerobenia :(

musiatko

jasne lenulik vobec si ju nevsimaj to su presne dalsie kozy ktore to tu chcu kazit.
Ty len pekne oddychuj,manzel je sikovny tak sa o to postara nebojkaj...nejak sa to vyriesi!Ty lez a uz ziadne behanie na stavbu:)

jablonkaa

lenulik, netrhaj sa tu vysvetlovanim nejakej cice. je to zas ta pani zavistlivka, co chodi cmuchat na vsetky temy tykajuce sa slobodnych mamiciek, mamiciek a ich deti a podobne. vymysla si jedna radost, meni svoje mena a urcite ju nieco velmi zoziera vo svojej dusi. nereaguj. treba ju nechat tak, ja skor s nou sucitim, pretoze je to velmi nestastna zena. pekny den vsetkym.

lenulik:)

ja svoj zivot neberiem takto:najprv sa vydam potom si zarobim a nakoniec si urobime dieta len aby sme nezostali na stare kolena stari a aby sme sa mali scim bavkat.mne sa paci taky zivot aky mam.mozno som lepsie zabezpecena ako ty a nepotrebujem cakat dobre ze nie do 40 aby som sa odhodlala mat dieta.ja chcem byt mlada mamicka a byt svojej dcere aj kamratka a nie len mama ktora jej bude vsetko zakazovat a bude staromodna...mne sa paci byt mlada mamicka :)

lenulik:)

aj my mame zarobene a mame kde byvat a zcoho zit.nodzu o peniaze nemam a ani to nie je premna podtsatne.tak ako sa ty pytas preco mam dieta tak skoro tak s aja pytam preco ho mas ty neskoro?lebo co?karieira najprv a potom decko ako to ty hovoris?a decko sa nezaobstarava ked nevies.skus raz tak povedat svojmu dietatu ze ste si ho zaobstarali a bude tebou opovrhovat.