Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenulik:)

ved ja vieeeem.ale ved som len v 5 mesiaci a to uz mam stym prestat?doteraz sme s amilovali bezne.uplne normalne.ale odkedy som na rizikovom tak sa proste bojime...a uz mi to chyba trosku :)

lenulik:)

no caw teraz som si vsimla ze si tu napisala....no hej vegetim a nohami hore...ale tak nalada mi nejako klesa neviem...taky maly problemik sme mali ze sme sa vcera chceli milovat ale no nemohli sme...sme sa tak bali ze sme sa skoro rozrevalil.obaja sme si to uvedomili naraz a nic ztoho nebolo...

lenulik:)

joj boze...asi sa budeme musiet zaregistrovat aby niekto nepisal za nas co povies?zajtra ked bude cas zaregistrujem sa a urob to aj ty aby sa tu ta krava za nas nepodpisovala...no jo udomacnia som sa a zajtr to zacnem pratat aspon aby sme s apohnut mohli :D

musiatko

no veru len ho nevrav bo nejaki neprajni ludia by ti ho vzali....vsak take je nase Slovensko!
Tak ty si sa uz celkom udomacnila..vsade papiere a katalogy,sa ti zachvilu bude z usi dymiet:DDDD

lenulik:)

no zalozil ju jeho tatko a na jednej strane sa zaobera vystavbou domou a este aj inymi vecami do ktorych sa uz ale ja nerrozumiem...a stou manazerkou sa snazime urobit jeden projekt ktory sa bude tykat vystavby jedneho komplexu ale nechcem onom hovorit lebo mi niekto vezme napad :D