Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

elle

lenuliatko, presne tak som to myslela a nevies ci prvu prehliadku mi moze urobit aj on? Chcem si byt ista ze som v poriadku.

lenuliatko

elle:tak gratulujem aj ka babu ak k svadbe :) no jasne ze je najlepsie mat gynekologa v meste kde zijes.predsa s anebudes s velkym bruchom trepat niekam inam niekolko kilakov od mesta kde byvas...tak si to ymslela ci ako?

lenuliatko

hmm tak to neviem ani ja...ja som nikdy hak ani nebrala lebo som ala zdravitne tazkosti do strednej a nemohla som telo zatazovat hak.tak sme len proste prestali pouzivat kondom a podarilo sa nam az po 4 mesiacoch.vtedy som tak nadavala ze baby ktore deti nechcu tak otehotneli dobre ze nie pocas prveho sexu a aja sa tu snazim 4 mesiace a nic proste.niekedy sme to az prehanali a robili to aj 3 krat denne a potom sme uz boli ztoho uanveni a nestastni tak sme sa nato tak nezamerali podarilos ado dvoch tyzdnov asi.

elle

Ahojte dievcata, neda mi to, ja som pred dvoma hodinkami zistila ze som tehotna, tak sme s priatelom ihned zbuchali svadbu, spisali sme zoznam hosti :-)) Zajtra to idem oznamit rodicom a navstivim aj gynekologa. Viete mi poradit ci je lepsie mat gynekologa v meste v ktorom zijem?

DESmodka

to je mile :), aspon budete mat dobry vztah :)... asi tak od marca, ale to som len prestala brat hak, tak neviem ako to mam ratat :)

lenuliatko

desmodka:no hej nic enrobim ale aj to ma unavuje.odkedy som na rizikovom neviem sa zmestit do koze.od zaciatku tehotenstva som bola taka akcna furt nieco som robila teda aspon tak ze som zasla do firmy a tak.a teraz s amusim tak setrit az mi to lezie na nervy obcas.ale radsej budem lezat doma ako v nemocnici.a tak len sedim citam malej rozpravky hovorim snou pustam jej hudbu a tak.