Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

tak som si vybavila vo stvrtok idem tu v MT ku odbornikovi a potom v piatok idem k tomu mojmu novemu dr....krsnej sa podarilo kooonecne vydrankat moju kartu od tej starej dr.tak ma tam hned objednali na piatok tak som rada,mozno pojdem uz od piatku na PN..uvidim ako to bude a co mi povedia....

lenuliatko

joj to ma mrzi ze si ztoho taka nestastna a ze sa to tak deje.ale mozno to je signal od malickeho ze"mama ty uz skludni hormon a nepracuj tolko!"a este ked si na riziovom do zaciatku tak to by si amla duplom oddychovat.chran si to babo ked si ponom tolko tuzila.
skus si to nejako vybavit a skocit k nejakemu lekarovi alebo aj na pohotovost.nejakeho gynekologa predsa zozenu.
take stresy som prezivala dnes,vcera aj predvcerom ja ked som mala tu nehodu.buchla som si do brucha a bala som sa o malu ci je v poriadku.revela som ako najata a tak som vrieskala po tom vodicovi ze sa ma musel zlaknut.ked dosiel manzel islo ho porazit.hrozne sa bal.cela rodina na nohach.ale bola som na ultrazvuku a mala je v poriadku len som sa udrela.

musiatko

lenulik ja viem ze by som to nemala ale ja som dobra dusa a chcem aj pomoct ale ako vidim vobec sa to neoplati ..ja to viem neboj!Len teraz mam vazne strach a no a ja mam dr. v Ziline a teraz som v Martine tak nemam kedy ist ked mam zajtra rannu az do 18.00....no musim to nejak vymysliet a uvidim...dufam ze to bude ok,som z toho zronena...

lenuliatko

ty sa vykasli na cele vysavanie.boze nech si svokra zozenie niekoho ineho na vysavane.mozno som to tvrdo napisala ale ona nechape ze byt na rizikovom znamena pekne sediet a oddychovat kym si nebudu isty ze sa plod udrzi???len ty nic nerob a utekaj na gyndu.musis tam ist hned zajtra.vypytaj sa z roboty zaklop tej koze na dvere a vysvetli co ti je alebo aspon zavolaj ze mas vytok.musi stebou neico robit.alebo nech ta prezrie doktor tvojej krsnej aspon.ved musi ta niekto pozriet.takyto vytok yb si mat nemala aj keby si zjedla 3 tony cokolady.chod tam.a svokre povedz ze nech si zapameta ze si tehotna a na rizikovom.a nic nevysavajk a nieto este nos po schodoch nejake tazke vysavace.maximalne umy riad nic viac.onedlho bude chchiet aby si okna umyvala este.

musiatko

joj moja ale ja nemozem bo som zajtra v praci a k dr sa dostanem najskor v piatok a to sa este prehlasujem k tomu novemu....a v stredu pojde moja krsna pre tu moju nestastnu kartu k tej koze doktorke a dufam ze jej ju da-ak nie tak tam pojde moj chlap a tak jej tam vynada ze bude zelena...ja neviem ci mi to ona robi naschval ci co?!
Vies ale ja som sprosta bo ked ma svokra poprosila ze ci jej povysavam tak som nemohla odmietnut bo ma sama toho vela tak som sa este aj teperila s vysavacom po schodoch...viem ze tehotenstvo nie je choroba ale bohuzial asi kym nebudem mat brusko jak balon tak ma az tak nebudu brat na vedomie.Ale manzel mi uz zatrhol ze ma kazdy moze prosit ako chce ale ze on mi uz nic nedovoli robit a kazdemu to da najavo.Nechcem byt neschopna nevesta ale musia to pochopit,no nie?

lenuliatko

dohneda???pal na gyndu.take vytoky slaboruzove a hnede su zacinajuci potrat.nechcem ta strasit ani nic take ale chod tam hned zajtra lebo to nie je nic dobre.mozno to nie je toto co hovorim.ale kamoska mala presne to iste.take mensie spinenie a potom taky hnedy vytok a skoro prisla o babo nastastie jej nasadili nejake lieky a plod sa udrzal.chod tam hned ako mozes prosim ta.

musiatko

no ty kokso to nehovor ani zo srandy normalne ma zamrazilo...ale super ze je vsetko ok...fjuuu vydychla som si!Fakt takychto blaznov milujem..minule som sla ja a po celej cete sa trmacal ozran no somar sprosty ozraty...ja bych ho aj zrazila vola jedneho...takychto chlapov fakt nemusim!
Joj ale som rada ze sa mas fajn a aj mala je v poriadku!
Ja sa mam tak ako sa mam...stale ma boli brusko a normalne od vcera mam taky vytok neviem ci je to normalne ze spinim...taky slabo ruzovy dohneda....mavas to aj ty?Vies bojim sa aby sa nieco nepokakalo....

lenuliatko

sla som vecer domou z bratislavy a jeden blazon sa ma snazil silou mocou obehnut.no a ked sa nato odhodlal zistila ze predomnou je jedno auto no a zo zakruty vybehlo druhe nemal sa kam strcit tak mna vytlacil z cesty a skoncila som v priekope.hrozne somnou trhlo.auto zastalo meter pred stromom.v plnej rychlosti som vletela do tej priekopy.hned ma brali do nemocnice kvoli malej lebo to bol silny naraz.ale som v poriadku a co je dolezitejsie aj mala je v pohode.takze tak.ale este teraz sa trasiem ked si predstavim co sa mohlo vsetko stat :(