Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

vierka:dufam ze sla.aj keby to nemalo nic byt tak urcite by tam mala zajst.spinenie nie je dobre znamenie.moja kamoska tiez takto prisla o babo.bola ztoho hotova.par dni spinila a potom sa rozhodla ze zajde k doktorke tiez v piatok ale uz bolo neskoro :( vsetci sme boli zotoho hotovi lebo sa tesili s priatelom na to babo hrozne velmi.

lenuliatko

no tak som nadtym nerozmyslala....snad sa nam to na buduci rok podari.to vsak budeme msuiet vybrat nejake ine miesto na dovolenknu lebo tento rok sme mali ist do egypta a to s malou ked uz bude na svete nebudeme moct uskutocnit.vysoke horucavi by nezvladla urcite.tak snad sa podari niekam sa dostat.uz potrebujeme oddycha hlavne manzel maka cely rok ako blazon skola firma teraz dom a este my dve ochvilku pribudneme.a to som si ymslela ze ked mam vodicak a auto tak mu ulahcim nieco aby nebol na vsetko sam a pozri sa jak to dopadlo.

vierka

áno,môže a nemusí.No z vlastnej skúsenosti/praxe/ viem,že také pošpiňovanie dopadlo horšie ako keď pacientka krvácala.A možno už aj išla na pohotovosť.Dá určite vedieť.

jablonkaa

lenuliatko, povedz si, na buduci rok pojdete na dovolenku uz aj s malou. bude sa kupat v mori a nie v plodovej vode. nie je to lakave?
musiatko, nechcem ta strasit, ale ja som mala spontanny potrat a vycitala som si, ze som hned nesla na pohotovost. nechcela som totiz otravovat s malichernostami...

lenuliatko

no vidis.do frasa.hovorila som.vsak vierka to moze byt zacinajuci potrat?
MUSIATKO VEZMI MANZELA A UTEKAJ.AKO TA MAME ESTE PRESVEDCIT?

lenuliatko

no rpesne to hovorim aj ja!nemozes sa vyhovarat na pracu aj ked to mas asi tazke ale ved babo je provorade.ved si si ho priam vymodlila.ak onho prides tak budes nestastna nedopust toziaden zafarbeny vytok by si mat nemama uz vobec nie hendy.to je zacinajuci potrat.alebo mas hematom ako jablonka vravi.chodsa dat presetrit.aj keby si mala ist na pohotovost.nejakeho gynekologa zozenu.
desmodka:no vidis smola sa na nas fakt lepi a nechce sa odlepit.ja som dobita malu som troksu udrela ale sme v pohode.vraj s anemam coho bat.takze sedim len doma a oddychujema pozeram filmy do envidim do nevidim.auto roztrieskane.nemozem ani nikam sama ist lebo nemam auto.mala som nastarosti objednat strechu na dom a zajst do firmy ale tak nemozem.ani na dovolenku nejdeme lebo som na rizikovom.mam chut sa nato vykaslat a rozrevat sa ako mala.niekedy mam pocuit ze je toho namna privela.a tebe sa ako dari?stale nic?

jablonkaa

musiatko, urcite by som nezanedbala ziaden zafarbeny vytok. nevyhovaraj sa na pracu, to je dovod ist aj na pohotovost. urobia ti ultrazvuk, mozno mas len hematom, ale treba sledovat plod, ci je v poriadku. a urcite sa prave teraz nenamahaj, ziadne fyzicke aktivity. ak je tehotenstvo fyziologicke, nie je dovod sa zvlastne setrit, ale v pripade tazkosti je treba byt opatrny. drzim prsty.

DESmodka

baby som zhrozena co to tu pisete... sama smola sa vam lepi na paty :(.. musite si davat pozor!!!... lenulik som rada ze ste obe v poriadku a ty musiatko?? ako ten vytok??