Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

ale nie desmodka to je ok my si ta same premenujeme na desmodiatko tak ziadne strachy:D
Bola som sa teda prehlasit a nova sestricka je uplne super..pokecali sme a dala mi papierik na odovzdanie karty...no ked som isla k tej mojej dr,tak tam prave maluju a hoci mi otvorila ona sama,povedala mi ze mi ju da az o tyzden aodhlasi ma az potom..takze si musim este pockat ale nova sestricka mi naznacila ze s PN nebude problem a cudovala sa ze preco ma teda neprelozila vrchna na prijovku alebo niekde kde je to lahsie..No niekedy su sestricky citlivejsie a chapavejsie ako lekari...
Lenulik tak ty nam ides na svadbu?Tak potom posli kolace...a poriadne sa napapaj-ulahod aj malinkej:DDD

lenuliatko

ale nic nebooooj....ot bude v pohode...ja som sa prve kontroly vzdy strachoval a potom som sa vzdy rozplakala ked som videla malu ako si tam spokojne lezka zatial co ja vraciam aa natahujem sa s jej ockom ze take hluposti jest nebudem :D :D
dokonca ma moja gynekologicka pochvalila ze som jej najmladsia pacientka co s atehotenstva tyka a zvladam to lepsie ako niektore starsie ktore myslia len nato ako budu zvladat pracu a ze im neostane cas na zabavu.ja sa zabavam s nasou malou.normalne chodime do kaviarne do restauracii a zabavame sa.teraz nas caka jedna svadba mojej kamosky a tesim sa ako sa zabavime.ja som nikdy nechodila na diskoteky mna to tak nebavilo ale nechyba mi to ani.

DESmodka

tak to by som si aj ja mala zmenit na desmodiatko :D... ale nie nebudem to menit... nech som ina :)... musiatko ocakavame len pozitivne spravy!! lenulik... aj to lenuliatko sa ti hodi :)

musiatko

lenuliatko my teda valiiiime a uz sa na nas smeju smajlici jak lusk....haaaaahaaaaaa:D A lenuliatko ty si teraz skoro ako ja musiatko...to sa rymuje:)))Supeeer
No babky naozaj drzkajte palcoky a potom dam vediet,ju?

DESmodka

lenulik tak teraz mas moznost.. sak to netrva dlho... nech sa tu na nas usmievaju zeleny smajlici a nie ti skaredi sivi...

musiatko

babky jasne ze to viem..ale co mam robit...praca je praca a musi sa makat...budem rada ak ma zajtra dr.vypise,a aj ked budem domka a budem sa nudit,mne to vadit nebude:)Zdravie je len jedno,nie?
desmodka noooo ja som sa uz zaregistrovala bo ma kakalo ze tu stale ktosi pise namiesto mna take capiny...veru veru este lenulik sa musi pridat do klubu:DD

DESmodka

aaa musiatko sa zaregistovala... tak uz len ty lenulik musis :)... musiatko nenamahaj sa, nemala by si teraz tolko sportovat :) ale to ty vies...