Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

no fuuuha tazka otazka ale ved nejde oto ako sa to prejavuje ale teraz tvoje babo este nema take telicko velke.ale ked uz bude vacsie tak proste si brusko zakryvaj.zatial sa neboooj.este je hroooozne malinkeee.uz sa ale neopaluj.

elle

Jablonka ja citim tiez ze cakam dievcatko :-) Strasne sa bojim ze som mu ublizila, ja som taka hlupa :-(( A ako sa prejavuje ked sa prehreje? Ja viem, ze mi asi neviete odpovedat, ale skuste.

lenuliatko

na zacitaku tehotenstva mu to nemoze podla mna az tak ublizit.ale teraz uz si davaj pozor dobre?pekne si zakryvaj brusko lebo ked ti vyskoci nebudes s amoct vobec vystavovat slniecku

elle

jej, este dobre ze mi to hovoris, vcera som nevedela na 100% ze som tehotna a uz velakrat som sa opalovala, asi 3 krat, co ak som mu ublizila? :-( Vdaka za link.

jablonkaa

elle, urcite, treba velmi opatrne so slnieckom. to je akoby si si dala horuci kupel, a to je nebezpecne. a inak, vravi sa, ze ak je zena silne pigmentovana pocas tehotenstva, caka dievcatko. ja sice neverim na babske rady, ale mne to vyslo.

DESmodka

jeeej baby mne to tu posiela dva krat.. nejaky skriatok... lenuliatko uz si si v tehotenstve preskakala snad vsetko co sa dalo...
dievcata lucim sa s vami.. pekny vecer vam este prajem

lenuliatko

jasne ze ano...neviem ako to je s opalovanim v prvych tyzdnoch tehotenstva lebo som otehotnela na ked slnko este tak nepieklo a neopalovala som sa ale toto leto som sa neopalovala teda takto no:na slnku som bola ale mam plavky pre tehotne.normalne bikiny dole a hore take ako tricko na ramienka lebo brusko musis mat zakryte prehrieva sa tym plod a to nemozes.ja by som si na tvojom mieste davala pozor uz do zaciatku ved uz si urcite dost hneda tak si chran babo teraz.poslem ti link ako asi vyzeraju tie plavky...ja som si opalovala nohy ruky normalne len som na kupku sedela pod slnecnikom a chodila som sa osviezovat do vody :)www.tehotka.sk

DESmodka

elle lenuliatko uz toho preskakala viac nez dost, tak ona urcite poradi :)... baby ja sa tu fakt citim medzi vami super... sa mi lubi ze ziadne pochybne zenske tu nezabrdaju... teda uz davno nie :)... aspon mi tu prejde rychlejsie cas :)