Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

elle

Lenuliatko hlava sa mi tocila ale iba jeden jediny den a veelmi. Ked som cuvala autom tak centrifuga sa moze schovat .-)

elle

Inak,, aj vcera som si vybehla na Strkovecke jazero sa opalovat a dive kacky popozerat, je to super vec:-)) Myslis ze tym si prehrievam dietatko?

lenuliatko

elle:no niektore baby ani nevedia ze su tehotne...nevracaju ziadne zmeny nalôad tocenie v hlave....mne bolo zle aj som par krat vracala ale potom uz len vykyvy nalad...take zmeny ze az.raz som sa smiala a potom hend nato som revala ako mala....a pri filne ani nehovorim vsetko am tak rozlutosti ze az :D
desmodka:taka lichotka :)cervenam sa....a co som preskakala ze mam take pravo dobre poradit?:)

elle

:-DDDD Lenuliatko, to bolo pozitivne, ja zatial neviem co je to ta ranna nevolnost, inak, nie je to cudne? Kazda to ma.

DESmodka

elle lenuliatko uz toho preskakala viac nez dost, tak ona urcite poradi :)... baby ja sa tu fakt citim medzi vami super... sa mi lubi ze ziadne pochybne zenske tu nezabrdaju... teda uz davno nie :)... aspon mi tu prejde rychlejsie cas :)

elle

No ja neviem, musim sa na to lekara opytat, lebo sa mi to zda divne ze tak skoro, mozno ze som sa len vela opalovala.

elle

desmodka, jasne ved tema je "tuzba po babatku", ty si tu vacsim pravom :-))) Srandujem. Dufam aj ja ze coskoro si tu budeme vymienat recepty ako najlepsie zvladat stavy .-)

lenuliatko

pigmenotva skvrna?mne sa ziadne neurobili teda aspon som ziadnu nenasla....ale kamoska ich mala od zaciatku tehotenstva.