Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

elle

Ja viem ze to nie je dolezite a nijak zavazne, ale na lici sa mi objavila dost velka pigmentova skvrna, aj ty si ich mala a tak skoro?

DESmodka

elle este nemame babatko, ale ja sa citim medzi vami tehotnymi dobre tak sa k vam radim :)...
lenuliatko ja dufam ze mas pravdu a coskoro vam aj ja oznamim dobru spravu :)

lenuliatko

no aj my sme to tak brali..od zaciatkua ko blazni sme sa saleli za babom a potom uz sme sa zamerali kazdy na to co ho bavilo potom na firmu a podarilo sa

lenuliatko

desmodka:tak ked uz nebude robit mimo sr budete to mat urcote jedoduchsie a aj to milovanie si budete uzivat viacej a pride to neboooj :) urobite si pekne veceri a nebudete tolko na to mysliet a podari sa...

lenuliatko

no ved tam kde sa prihlasis k novemu lekarovi hend ti urobi aj prehladku.teda ak si tehotna tak tam budes chodit uz dost casto :) no a naozaj ako s azatvaril tvoj drahy?ten moj ma skoro rozpucil a pravdupovediac sme sa premilovali celu noc asi :D a na druhy den sa opil s kamosmi:D ale bol taky zlaty.od zaciatku si bol isty ze to bude dievcatko

elle

Desmodka, tvarili sme sa obaja cudne :-)) Ani hovorit sme nevedeli, len tak sme sa na seba divali a usmievali sa ako zmyslov zbaveni :-D Vies, mne to sny davali najavo ze som v tom, inak fyzicky som to nepocitovala az na to ze ma bolia prsia. Vies, my sme sa nesnazili otehotniet, len obcas sme to tak riskli a naposledy to bolo akurat cez plodne dni, teraz sme velmi stastny :-))

DESmodka

no lenuliatko u nas to nie je take jednoduche... moj drahy pracuje mimi sr tak sa vidime len cez vik, tak vela tych moznosti nemame... ale uz sa to coskoro zmeni, tak dufam, ze tym sa zmenia aj ine veci a babatko sa podari...
elle vitaj v nasom klube :), ja ti strasne moc gratulujem k babatku, ako sa zatvaril tvoj drahy?? :)