Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

vies no ja som vzdy tuzila mat babo uz od 17 asi alebo od 16 som tak ymslela nato ze ake je krasne male mimco.a viem ze to nie je len taka hracka a nemoze ma omrziet.mam sice 19 ale ja sa citim na dieta teraz.urcite chcem este jedno.ale ja radsej budem mat babo teraz ako niekedy v 35 ako niektore zeny pisu ze nevedia ci kariera alebo babo ako prve.no chapes.hruza.ja budem radsje malda mamina a povediem svoju dcerku do skoly kym este vladzem chodit :D velky vplyv nato ze sme sa vzali tak skoro a otejotnela som malo aj to ze sme zabezpeceny.mame firmu a nemusi sa zatial bat z coho budem ezit inak by som si to asi riadne premyslela.

elle

Jablonka urcite si uz dam pozor, toto som vobec netusila. A vies ze ked moja mama isla na porodnu salu a prikryli ju tou bielou plastenkou, bola cierna ako smola? ona sa furt opalovala, asi nevedela ze je to nebezpecne.

elle

Ty si fakt obdivuhodna, v takom veku a tolko zodpovednosti zvladnut. Verim tomu ze mas skveleho manzela. Pravda je ze ja v tvojom veku som ine veci riesila :-)) Ja mam 27 :-)

lenuliatko

ja mam 19...ale aby si si nemyslela ze som s avydala lebo som nechtiac otehotnela tak to nie.vydavala som sa pred necelym rokom normalne z lasky.teraz uz s manzelom sme spolu chodili asi 4 roky...zo zacitaku taka detska laska ale neskor sme sa do seba fakt zalubili a sme sa rozhodili ze s avezmeme tak sme sa vzali a po 4 mesiacoch som otehotnela :)nevysime rodicom an krku sme normalne samostatni:)vysvetlila som ti to aby si ma hned neodsudzovala.a ty mas kolko rokov?

jablonkaa

prehriat sa nesmie, lebo to by mohol hrozit potrat. ale neboj sa, keby si ho uz prehriala, uz by sa to bolo prejavilo problemami. uplne na zaciatku je este plod chraneny, akurat kym vynecha menzes. to je v prirode uzasne zariadene, ze vlastne kym o tom este nevies, neublizia babu ani lieky, ani alkohol, ani ine vonkajsie vplyvy. neboj sa, elle, budete v poriadku, len teraz uz treba davat velky pozor. a naozaj, ziadne horuce kupele, radsej vlazna sprcha.

elle

Fiha, to je krasa, ja tiez ledva cakam nech v pohode prejdem az do tretieho mesiaca, potom uz nebudem taky strachopud :-) Teraz moze mat tak pol centi drobec :-)