Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

neboj sa dockas sa.a nakoniec to budu mozno dvojcata :D to by bolo super nie?:)
my by sme chceli dve deticky...teda ja by som chcela dve.manzel chcel tri.ale mne sa zda ze stacia aj dve.ale ked bude aj tretie tak mi to nebude vadit.deti su vzdy to najlepsie co ta moze v zivote stretnut.

lenuliatko

musiatko je na nete len ked je u brata takze mozno preto nepise...ale dufam ze sa ozve uz tiez zacinam mat ztoho blby pocit.ale hned by nam dala vediet keby sa nieco zle stalo...

alexandra je fajn meno lebo sa moze volat aj sasa aj saska aj alex.hocijako.:)dufam ze druhe bude chlapcek.a tretie neviem ci bude.my sme si planovali dve to nam asi aj staci.druhe tak ked bude mat mala aspon 3 roky aby sa uz vedela aj postarat o surodenca troska sa snim pohrat a tak

DESmodka

takze mala saska?? to je pekne, schvalujem :)... ja som tiez neni zato aby sa deti volali po rodicoch :)... ale tretie uz moze :)... inak sa obavam o musiatko, dufam ze je vsetko oki ked nepise...

lenuliatko

kazdy mesiac ma ine meno...podla vsetkeho to bude alexandra :)manzel chcel ze lenka.ale povedala som ze nemusime byt v rodine dve lenky.meno alexandra som mala vybrate pre babo ak to bude dievcatko uz asi ked som mala 16.takze to asi tak aj ostane.ale este sa mi paci meno jasminka ale alexandra sa bude urcite volat..a pre chlapca sme mali vybrane meno tobias(bez makcena)

lenuliatko

no uz asi rped tyzdnom som pocitila nieco ked som sla spat ale myslela som si ze mi brnci v zaludku z tej cokolady co som pojedla :D ale dnes rano ked sme boli s manzelom uz hore tak sme len tak este lezali kym sa poriadne preberieme a hladkal ma na brusku a zrazu mala reagovala a kopla :D manzel hned vyskocil od radosti a mi hovori:vidis ona vie ze ja som jej ocko co ju stale hladka a rozprava sa snou :D no asi to tak bude...a prave ma kopla druhy krat :)

DESmodka

no lenuliatko podla mna to je mozne, tak ako pise jablonka v 20.tyzdni zacina kopat, kamaratke sa chybal chlapcek skor, ale bol aktivny cele tehotenstvo :).. takze uz kope?? super!!

jablonkaa

lenuliatko, prve pohyby citi prvorodicka cca od 20. tyzdna tehotenstva, viacrodicka od 18. tyzdna. ja som citila uz v prvom tehotenstve od konca 17. tyzdna, tym ze som stihla a mam tensiu, a tym aj citlivejsiu brusnu stenu.

lenuliatko

musiatko dufam ze sa co najskor ozves ako si dopadla lebo uz som z teba nervozna.dufam ze si okey a babu sa nic nestalo :)

a inac pocuvajte baby myslite baby ze je mozne aby mala zacala kopat uz v 5 mesiaci??