Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

musiatko, nepisala som dlhsie, ale citala som vsetko :)..som rada, ze ste aj s babatkom ok..nocne odmietni!presne ako si napisala, ked setrit, tak setrit..
lenulik - aj Tebe som rada, ze sa Vam pri nehode nic nestalo!ja ked som bola tehotna, tak som zacala pocitovat pohyby skor...tusim tak okolo 18-19.tt..a to som bola prvorodicka..nepamatam si to uplne presne, bo som si nebola ista, ci su to pohyby alebo co..a citila som to hlavne ked som lezala na chrbte..takze veselo si uz uzivajte kopance malickej :)

musiatko

desmodik je to tam celkom zaujimavo popisane.....sice som to citala iba v rychlosti ale daco som si zapamatala...:))

musiatko

dik desmodik idem sa hned na to kuknut...jasne ze niekedy sa da dohodnut ale ked to nepojde tak nic..budem musiet byt poslusne domka:)

DESmodka

musiatko ziadne nocne!!!!! dufam ze si to odmietla, neviem ako je to s tymi vychadzkami... skus tu www.modrykonik.sk .... inak moje mamina bola na pn rok a nik ju za ten cas neprisiel skontrolovat :), inak ked aj nebudes mat, tak sa da dohodnut, ale nechcem to tu rozoberat :)

musiatko

joooj desmodik moj ani nevies ako odlahlo aj mne...no uz ma v praci prehovaraju aby som pockala s PN do pondelka ze nech cez vikend este vezmem 2 nocne...no srandaaaa....ale ked setrenie tak setrenie,no nie?!
Veru lenulik ja by som sa tiez bala soferovat ale postupne by asi ten strach opadol a bola by pohoda...
Desmodka a myslis ze ak budem PN tak je mozne aby mi dal dr.aj vychadzky?...vies len tak nachvilu ..skocila by som k mame na pokec a tak....

DESmodka

musiatko ani nevies aka som rada ze si sa ozvala... takze teraz len oddychovat!!! a nie ze asi idem na PN, urcite chod!!!...

DESmodka

no veru som aj hovorila drahemu, ze take dvojicky by bodli, ale nik v rodine ich nema, tak asi sa nepodari a drahy ani nechce, ze radsej postupne... ja chcem dve urcite a mozno ked tie dve odrastu tak aj to tretie, ale to je este daleko...
lenuliatko a ty sa nebojis soferovat po tej skusenosti?? ja by som to veru neriskovala...

musiatko

ahooooj babkyyy.Uz som tu ,normalne kym som to tu precitala tak mi to trvalo...dnes som bola u toho odbornika a ked som mu povedala o mojich problemoch tak povedal iba jednu vec....hroziaci potrat...vtedy mi zacalo srdce bit o 100 6 a nedorezali by ste sa vo mne krvi...potom ma vysetril ,urobil sono a nie som v 7tt ale uz v 8tt:D A malunke je fest mini a uz mu bije srdiecko a ma sa ok.Fjuuuu:)) No dr.mi povedal ze sa mam uplne telesne setrit,takze uz som oboznamila vrchnosti ze od zajtra idem asi na PN......mate pravdu radsej kaslat na pracu a dbat o male!

lenuliatko

no nic moje pekne musim si skocit po auticko uz yb malo byt opravene.tak vecer tu pridem..dufam ze musiatko napise ako dopadla.