Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

Ozik babulky,vcera som pisala iba tak narychlo,ale dr.mi urobil sono a povedal,ze ma nechce strasit ale zda sa mu ze niekde blizko babetka mam hematom a ze ak budem mat este podobne problemy tak mi da lieky na udrzanie...neviete co taka pliaga ako hematom moze narobit?Nemate s tym skusenosti?
A vychadzky mi zatial dal ale ak sa bude hocico diat tak budem musiet byt domka...ale to neva:)
dd....ja aj ked sedim vzadu v aute je mi vseliak:DDMenim farby a nie je to bohvie co,ale uz ma kazdy posiela sadkat dopredu alebo vzdy niekoho ukecam:)))No a busy no fuj nieco strasne...sedim nalepena vpredu skoro az na skle a musim sledovat cestu a v kabelke pripraveny sacok:DDD Pre pripad nudze:D
Lenuliatko ty ako sa mavas,hmm?Vsio oukeeej?:)

musiatko

Jeee mackuriiik no vitaj...ty uz teda prva vies ze som PN..takze babyyyyy som na PN...cize sa nebudeme stretavat tak casto:( A nebojte sa budem si davat pozor a setrit sa...manzel za mna porobi a bude ma opatrovat ako oko v hlave:D

dd

musiatko, je pravda, ze ja som sa cosi nacestovala po busoch aj vlakoch, ked som bola tehotna(chodila som totiz 4.rok na VS)..ale nemala som rizikove..tak som v podstate do skoly chodila normalne, aj ked som mala vybaveny individualny studijny plan, ked by cosi, aby som tam nemusela byt a aby mi nerobili potom problemy..ale poviem Ti, ze busy som teda v tehu neznasala..vzdy mi bolo priserne zle..vlaky, auto boli ok, ale busy som proste nemohla..a takto som cestovala v podstate cca az do konca 8.mesiaca..takze viem, co je to cestovanie v tehotenstve..ozaj sa hlavne setri a vsetkym naokolo, co Ta budu aj prosit na kolenach, aby si nieco tazsie spravila, tak im slusne vysvetli, ze Tebe na tom malinkom zalezi a nechces on prist, preto sa musis velmi setrit..

lenuliatko

no ale aspon napisem co som este chcela:musiatko som rada ze ste obaja v pohode.vidis ze to bolo ako sme my hovorli este ze si tam dnes bola lebo yb t asi zle dopadlo ...tak pekne oddychuj a nenamahj sa.a neze budes vysavat.to v ziadnom pripade.povedz svokre ze povysavas potom po porode.tehotenstvo je velka zmena v tele zeny a je treba sa setrtit v kazdom pripade...no a co sa tyka toho soferovania.no nemam strach ani teraz po nehode.jednu nehodu som uz prezila ked sa mi zabila kamoska :( ale proste musim soferovat lebo inac by som bola v keli.nepohla by som sa nikde.no tak sa majte pekne papa a nech s avam dari

lenuliatko

hmm no caute baby...ako pozeram zase sa niekomu nepacim.myslim ze naozja tu prestanem pisat :äked niekomu vadim nebudem zavadziat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...AZ NATO,ZE PRíSPEVOK O 17:44 NEBOL NAPíSANý MNOU,NO HOLD NIEKTO SA ZABáVA,VSAK Sú PRáZDNINY

DESmodka

nic, mas dobru prezyvku, svedci to o tvojom charaktere... si ubohe nic... ale nechcem sa tu hadat... ked ti lenulik vadi, tak ta poprosim nechodit do tejto temy a nenic tu atmosferu...

mackurik

Musiatko, zajtra sa drz u Dr., do roboty sa nevracaj!!!! My to zvladneme.Hlavne sa setri a davajte si pozor!!!!PAPA

musiatko

dd...jasne ked mi to uz vsetci hovorite normalne som fakt po tych prispevkoch dostala strach,som citala s vyplestenymi kukadlami a hovorim si...naozaj ta praca a parchy nestoja za to aby sa mne a tomu malemu prtavemu cudu nieco stalo..Kedze som lietala hore-dole a cestovala po autobusoch a to dlhe nekonecne cakanie na bus..tak si myslim ze to s tym uz fakt netreba prehanat!