Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

kada, to ze cakala babatko a nebola vydata nie je ziadna vada, len ti postarsi to beru ako hriech, co je totalna sprostost... niektore nazory ma uplne vytacaju... aaaaa

kada

vierka, dieta cakala a ani nebola vydata? To asi nebude velka veriaca...Uz mohla pockat s tym tehotenstvom do svadby, tipujem, ze spolu neziju 10 rokov, ze potrebuje byt cim skor tehotna...najprv by potencialny otecko mal prist nazad ku nam na Slovensko, ci planuju nadalej zit od seba?

lenuliatko

no nemala som chut tu pisat ale ja vas mam rada a dobre sa mi svami keca aspon si tak kratim chvilky...no a ktej zahradke...ja by som chcela velaaaa travicky aby sa mohla mala vyhrat a vybehat sa.mame velku zahradu s krasnym vyhladom tak to vyuzijeme...tesim sa nato..no a otom monitorovani dychu sme uz niekde citali a rozmyslali sme nadtym.asi si to aj zozenieme...mala bude mat svoju izbicku aj ked bude snami od zaciatku...

jablonkaa

aj moje prve tehotenstvo skoncilo potratom, dokonca az v 4. mesiaci. ale tiez som to brala tak, ze je to takto lepsie. aj ked to bolelo velmi. dalsie dve tehotenstva som vsak pracovala, sportovala, samozrejme opatrne, chodila vela a vsetko bolo v poriadku. pri prvom dietati som za cele tehotenstvo pribrala 8.5 kg, pri druhom 4.5 kg, takze som porodila a mala svoju povodnu hmotnost, resp. o nieco menej ako povodnu. deti mali uplne normalnu hmotnost, cca 3.3 kg.
lenuliatko, viem ze nemas chut pisat, ked tu na teba utoci ta zena, ale kasli na to, nevsimaj si ju, nereaguj. viem ze je to tazke a neda ti to, ale skus. ked sa do ohna nepriklada, nehori. ked nebudes reagovat, po case ju to snad omrzi.

dd

to je dobre, ze sa aspon troska upokojila..je to velka rana, ked sa na dietatko tesili..a este mesiac pred svadbou..ale nech sa veru uprie teraz na nu, aspon na to nebude tolko mysliet..kamaratke sa to tiez takto nejako stalo..cez leto potratila a na jesen sa brali..

dd

inak ja si myslim, ze ak by som nedajboze potratila ja, tak by som tiez bola z toho riadne mimo a velmi dlhu dobu..dcerku moc lubim a ked by som mala o dietatko prist..je to pre mna velmi tazke co i len si to predstavit..

vierka

nakoľko som pracovala pred MD na amb.gynekologickej,vysvetlila som jej to .Upokojila sa,momentálne sa teší na svadbu,ktorú majú o mesiac.A hne´d budú plánovať ďalšie.len aby im to vyšlo.Budúci manžel pracuje v zahraničí.Aj mňa to vzalo.ja som nemala žiadné problémy ani pri jednom.Dokonca pri dvoch tehotenstvách som robila celé tehotenstvo.

dd

pre pana..chudiatko!!moja dobra kamaratka raz potratila a bola z toho totalne mimo, velmi dlhu dobu..aj ked je to krute, treba ale vediet, ze v podstate je lepsie, ze potratila..pretoze vsak je vseobecne zname, ze potrat nastava, ked sa plod chybne vyvija, alebo nie je nieco v poriadku..takze dufam, ze na druhy raz to bude uz vsetko v poriadku a v rodinke privitaju zdrave krasne babatko!

vierka

dd,nič si z takých nerob,čo majú potrebu "podrypovať".A ozaj ,dievčence,moja segra/asi som vám nespomínala,že bola tehotná/včera potratila.išla prvýkrát do poradne a dr.jej povedala,že bábo odumrelo.Bola v 12.týždni.

dd

mno, vlastny dom zatial nemam, ale rodicovsky je na dedine a teda travicku tam mame..ja osobne nepotrebujem k zivotu zahradu ako hrom, ked by si vedela, aku mame pri rodicovskom dome, tak taka mi absolutne staci..a na tu teda by som nepotrebovala ani lidi, ani 5hodin kosenia :)..a svokrovci maju aj velikansku zahradisko a kosenie travicky im trva max.2hodky..