Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

tak nie je to sok je to v pohode a velmi krasne ked chces baboa podstupis aj riziko.ale vidis my sme tu vsetky mladsi rocnik asi ti nebudeme vedoet poradit co to obnasa a tak.skor ti mozme pordait ked uz bude babo na svete :D skus si ale zalozit temu urcite sa ozve nanu viacero zien ktore mali babo trosku starsie :)

zuza

Fuuu tak vidím že je to šok v 46 mam dieťa ale ak ti poviem pravdu mna maina porodila ked mala 43 rokov :-) a som zdravá a a jasne že by som sa poradila s lekarom to hej ved dieťa ak by som mala mať musím mať istotu aby bolo zdrave to je dôležité :-) a som si vedoma rizika v mojom veku :-) ale predsa by som xcela na to pristupi:-)

lenuliatko

fiiiha....46...a nie je to uz fyzicky ovela narocnejsie a tazsie?nemam nic proti tomu mat dieta aj neskorsie ale neviem ci to neprinasa ovela viac komplikacii v takom veku ako normalne...mala by si sa poradit s gynekologom urcite.ak ti povie ze by si to fyzicky zvladla tak hor sa do toho....ale v takom veku s auz robia vacsinou cisaraky sa mi vidi.

zuza

ahojte chcem mať diťa ale mám 46 rokov ale mám mladsieho partnera a chcem mu dieťa porodiť máte niekto skusenosti s porodom vo vyššom veku?Inak som v pohode a citim sa super :-)))))dakujem

lenuliatko

nie nie len si ma utvrdila v myslienke ze je to dobry naoad kupit si taku vecicku...ved pre nasu malu princeznu vsetko....:)

dd

nemas za co, lenuliatko, ved ked mozem pomoct, poradit, preco by som to neurobila :)..neviem teda ako vam sa budu pozdavat, ale nam sa tie monitory pacia..samozrejme vas nechcem tymto nejako nahovarat..uz si uvazte podla seba :).

lenuliatko

dd dakujem velmi mi to pomohlo.urcite si to kupime manzel uz pozeral ktore by sme si mohli kupit takze urcite aj ten monitor aj vsetko co ktomu patri:)dakujem pomohlo mi to...
desmodka:len si uzivaj vsetko co mozes a do svadby sa hrnut nemusis...ja som toho nazoru ze sex pred svadbou lebo ak ludia pred svadbou nevyskusaju sex tak po svadbe mozno zistia ze im to v posteli velmi neklapea catso je to dovod rozchodov alebo aspon dalsi dovod na rozchod lebo v manzelstve by to malo klapat po kazdej starnke...nam to zatial klape ale sme spolu len necely rok tak uvidime ako dopadneme :D

dd

lenuliatko, my mame tento monitor
www.maderna.sk
akurat mame len jednu podlozku..a este sme si kupili vo vypredaji jedneho velkoskladu aj od microcom taky monitor - na jednom pristroji je kamera(aj s nocnym videnim) a na druhom je taky maly lcd displej..ked bola dcerka mensia, pouzivali sme hlavne tu podlozku, teraz ked uz je vacsia, tak hlavne tu kameru, vidim na nu presne, co robi..

DESmodka

lenuliatko ja som veru vydata neni, iba zasnubena, do svadby sa aj tak nehrneme, je nam dobre aj bez papiera :), suhlasim s tym vsektym co si napisala :), a teraz sa mi ide spoluziacka vydavat a chodi s frajerom len chvilu, ale zastava sa toho nazoru, ze sex po svadbe, tak ona sa vyda aby mohla sexovat :D, tak ja sexujem aj bez svadby :D

lenuliatko

vcera som si enstihla vsetko rpecitat...vierka to mi je luto ze tvoja sestra prisla o babo.ale babo este pride urcite :)vsetko bude tak ako to ma byt...
no a desmodka nerozculuj sa nad tymi co si ymslia ze je hriech mat dieta bez toho aby si bola vydata.ty niesi vydata vsak?je ejdno ci si vydata ci nie lebo co ti take manzelstvo zabezpecuje?otehotniet mozes aj ke budes vydat aj slobodna,stahovat sa mozem ked bdues vydata alebo slobodna aj manzel ta moze opustit ked budes vydata ci slobodna...manzelstvo nic nezarucuje.zmenis si meno a citis sa mozno dolezitejsia popri svojom manzelovi.kludne si nechajte svadbu aj na neskor.mne by nevadilo keby som nebola vydata.ale tak manzel ma uz vtedy poziadal o ruku a nemyslel nato zeby sme mohli na chvilku zit len tak na divoko ako sa hovori :Djedine co sa zmenilo asi je ze nosim jeho priezvisko a vsade vedia podla toho ze som jeho zena.inac nic.